Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első BDSM élményetek?

Figyelt kérdés

Hogy jött nektek a vágy, hogy kipróbáljátok a BDSM-et?

Milyen érzés volt elsőre? Mennyire tetszett?

Miket csináltatok (kötözés, paskolás, stb...)?

Milyen kiegészítőket, szex játékokat használtatok közben?

Hány éves korotokban próbáltátok ki?



2022. nov. 25. 17:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%

#20

Akkor az erőszak volt, nem BDSM.

2023. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
94%
#20-as. Fu ilyen nekem is volt, és annyira gáz. Pedig az csak egy sima szexualis együttlét volt, nem is bdsm. Tudta h en utalom ha ütnek... Mire lefogott es meztelenül ütötte a nemiszervem mikor raszóltam h ezt ne, folytatta. Übergaz pasi volt. Nagyon remelem 1x az ilyet, szájba kurja vki.
2023. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
97%
22, neked kellett volna szájba verned, de igazad van, ez tényleg egy gyökér volt. Annyi ilyen faxkalap van - de amúgy nők is - akik azt hiszik, a BDSM arról szól, hogy bántalmazhatnak. Faxt!
2023. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok a msgy megmondó ember lenni,de az leszek.

1:ez nem alkalmiba való dolog.

Hanem amikor már mélyebb a maocsi és a bizalom valodi,nem csak remélt.

2: jól jártam a fizetössel, azt csinálta amit megbeszéltünk,es lehelletnyivel többet sem.

3:amikor szoltam,hogy eddig jó volt de több nem kell,leállt.


Akikkel 21-22 összefutott azok gyakorlatlan domok akik eddig olyan subokkal futottak össze akik csendben szenvednek...mint ti.

A történet alatt lehet üvölteni,sőt kell is. Utána meg van lábad lehet rúgni.


Szerencsére nálam ilyen nem volt,csak majd megfulladtam a kényszeroráltól...de ha már ott van a számban és vannak fogaim...

többé nem keresett!

2023. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

24-esnek tökéletesen igaza van. Egyéjszakás BDSM nincs.


A domnak amúgy nem gyakorlottnak kell lennie, hanem tudatosnak, türelmesnek, empatikusnak és kreatívnak. A legelső BDSM aktusom életre szóló volt mind a subnak, mind nekem. Pedig volt ott minden! Egyszerűen nem az foglalkoztatott, hogy tudnám bántani, hanem hogy meddig mehetek el. Minden rezdülésre figyelni kell, nemcsak szex közben, hanem attól a pillanattól, hogy a subot először megpillantottad. Minden ott kulminálódik, amikor átléped a korlátokat, és a bizarr világába hatolsz. Ez nem szex, hanem valami magasabb rendű emberi kapcsolat, amire méltónak kell lenni.

2023. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlott alatt arra gondoltam:hogy tudja mit, meddig,hogyan figyel a sub-ra.és nem csak pöföli a másikat ahogy csövön kifér.
2023. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

10 éve akkori barátnőmet vezettem bele ebbe, mivel nekem tetszett. Először csak kéz összekötés volt, szemek bekötésével, majd kötözés több formáját kipróbáltam rajta, majd jöttem én, és ő is kiélte magát.

Meg volt a bizalom, így egyre bátrabbak lettünk, pl fenekelés gyertya viasz csöpögtetés testre

Jöttek az igazi fém bilincsek, pálcával jó hurkásra fenekelés, beöltözős játékok, egymás alázása, képek videok készítése saját használatra.

Majd vége lett a kapcsolatnak, lehet bele is fáradtunk

2023. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%

18-22 éves lányok online csicskája voltam, és fizettem, adóztam nekik ezért.


39F

2023. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
28-as, ezt hogyan?
2023. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
100%
24 évesen kikötött az ágyhoz egy milf és addig lovagolt amíg belé nem élveztem. :D
2023. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!