Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt a legelső szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legelső szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Vicces

Úgy dugtam mint egy kis nyuszi. Mármint olyan gyorsan.

2022. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerre ciki, és cuki. 😅
2022. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Misszionárius pózban nem akart bemenni, ezért felrakott az asztalra és úgy szexeltem először xd
2022. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
szopás is számít? :D
2022. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Gyönyörű, mesébe illő. Illatos virágok között egy nyári éjszakán a csillagok alatt. Egy lánnyal, akivel szerelmesek voltunk. Az akció maga nem tartott sokáig, mondjuk öt vagy tíz perc max, de már órák óta simogattuk egymást, beszélgettünk, csókolóztunk, ezért neki nem igazán fájt a behatolás, csak szisszent egyet. Mire bedugtam a farkam, már tocsogott a nedvességtől, én meg nem túlvariálva a dolgokat szimplán ráfeküdtem, átöleltem a lapockái alatt, majd óvatosan, lassan dugtam, közben csókoltam a száját, az arcát és a nyakát. Mikor végem lett, kuncogtunk egymásra nézve, aztán legördültem róla, és átkaroltam, úgy néztük a csillagokat. Időnként kibuggyant belőlünk valami földöntúli boldogságtól teli nevetés, pedig egészen biztosan vagyok benne, hogy semmitmondó hülyeségekről beszélgettünk. Az elsők voltunk egymásnak. Mielőtt nagyon beleélem magam a dologba, ma már nem történik velem ilyen, szóval lehet, hogy az emlékek is megszépülnek. De én így emlékszem rá :)
2022. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos még nem volt.
2022. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

olyan semmilyen, csak túl akartam lenni rajta

N

2022. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
5 Aranyosan irtad le. (Akár igaz, akár nem!)
2022. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Én a kanapén ültem, kaptam egy kis öltáncot majd szépen lassan vetkőztünk mind a ketten, az ölembe ült és a mellei a számban voltak, szépen lassan lecsúsztatta a kezét és a farkamat berakta az addigra szinte folyó puncijába, egy örök felejthetetlen élmény volt ☺️
2022. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
7 Tulajdonképpen szomoru történet.
2022. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!