Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akad köztetek, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akad köztetek, aki annyira szeret sz.pni, hogy ha együtt élne pasival, akkor legszívesebben minden nap cumizná?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén ha otthon vagyunk, akkor reggel szinte mindíg azzal kezdem a napot.

Van úgy, hogy alszik, és arra ébred föl, hogy a számban van a "játékszer".

Aztán van olyan, hogy napközben is elkapom egyszer, meg még este is TV nézés közben is.

Most pl nézi este a VB.-t, én unatkozom, aztán finoman kényeztezem kicsit.

2022. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szoktam igen, de nem egyoldalúan. Inkább abból kezd már elegem lenni, hogy mindig én kezdeményezek.
2022. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17%

12.

Nem is szabad, ne hagyd magad.

Ha te örömet okozol, akkor illik neki is viszonozni, feltéve ha nem áll fenn kizáró körülmény.

Nálunk ilyen nincs. Amikor vége lett a meccsnek, természetesen én is jól kinyalattam magam.

Ő tudja. Ha nem nyal, akkor cumi sem lesz.

11#

2022. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!