Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nemzetiségű lánnyal/nőv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nemzetiségű lánnyal/nővel lennétek együtt a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Most a kommunikációs problémákat tegyük félre (pl nem tudsz kínaiul vagy ilyesmi), de elméleti síkon melyik nemzet hölgyei vonzanak leginkább?
2019. márc. 3. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pl. Thai, vietnami, japán.
2019. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orosz,japán:D lengyel, hasonló.
2019. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
MAGYAR, német/osztrák, japán, lengyel, orosz.
2019. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
magyar
2019. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
A magyar nők a legszebbek a világon :)
2019. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen dél-amerikai, mert imádom a kreol bőrű, barna/fekete hajú nőket. (Én szőke, világos bőrű férfi vagyok.)
2019. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magyar, cseh, orosz vagy japán.
2019. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Német, svéd, holland, szóval ezek a szép, kék szemű szőkék. Németországban mondjuk nincs sok szép lány, viszont Hollandiában és Svédországban gyakoriak az ilyenek akik nekem tetszenek. A nagy szerencsém, hogy Magyarországon is lehet ilyeneket találni, magyar csajokat. Japán, kínai, néger, de még a latin kinézetű lányok sem nem tetszenek egyáltalán.
2019. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem az ázsiaiak tetszenek a legjobban (arab, india stb.) vagy az ázsiai félvérek leginkább, de sajnos még eggyel sem találkoztam élőben. :(

Aki meg csak a rasszista hozzászólásait tudja írni (“alja nép” nem tudom te miért tartod magad felsőbbrendűnek, semmivel sem vagy jobb náluk sőt iyen felfogással te lehetsz egy alja ember) az inkább maradjon csendben. Oké ha nem tetszik valaki de attól még ezt kultúráltan is ki lehet fejezni.

2019. márc. 3. 20:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy rasszista.
2019. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!