Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szívesen lefeküdnétek egy 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen lefeküdnétek egy 25 éves szűz lánnyal(kapcsolatban)?

Figyelt kérdés
Nem zavarna, hogy még nulla tapasztalata van?
2022. nov. 26. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:
Te meg kezeltesd az indulataidat, mert durván felzaklat ez a kérdés.
2022. nov. 26. 13:19
 12/72 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem értem a kérdést, szűz vagy, volt egy kis múlt ami végül elmúlt, azóta csomó jelentkeződ van és felteszel ilyen kérdést?? Ha szerinted nem lenne senkinel esély szexualitásra, akkor lennének jelentkezők?
2022. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
11%
Ha van egy csomó jelentkező, akkor minek ez a kérdés?
2022. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
21%

Engem nem zavara.


Gondolom arra gondolt a kérdező, hogy megrohamozták privát üzenetekkel.

2022. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:
12-de nem tudják, hogy szűz vagyok. És sajnos válogatós is, így nem lett ezekből semmi. Tudom, vessek magamra.
2022. nov. 26. 13:23
 16/72 anonim ***** válasza:
25%
Engem nem zavarna. Ha kiderülne, hogy szűz, lehet, hogy meglepődnék egy pillanatra, de hamar túltenném magam rajta.
2022. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
75%

Van jó és rossz tapasztalatom szűz lánnyal, lassan 30 vagyok, nem várok senkire, csak akkor kezdenék vele bármibe is, ha egy szinten vagyunk és nem hónapokat kell rá várni, azt meghagyom másnak.


A tapasztalatlanság, vagy az, hogy 10 éve szexel valaki nem feltétlen előny, vagy hátrány. Inkább ami számít, hogy akar e fejlődni, megtapasztalni dolgokat, mennyire nyitott stb.

2022. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
90%
12# vagyok és srác. Van egy csaj, aki bejön, beszélgetek vele és még értelmes is, két kérdésre van pipa. Az egyik, hogy megbasznam-e (bocsi durvan fogalmazva xd) mivel bejön, így egyértelmű, a másik hogy kapcsolatba lennék-e vele, igen, mert értelmes normális csaj. Onnantól kezdve számomra teljesen mindegy szűz-e. Persze annyi, hogy nem voltam szűz lánnyal és furcsa lenne, de amúgy még talán örülnék is neki.
2022. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
12%

#2 az a helyzet hogy ismertem olyan csajt aki 27 éves koráig szűz volt.


Elmekórtani eset közelinek minősítettem a mentalitását, megdughattam volna, járhattam is volna vele, de eléggé paráztam tőle meg az agybajától, pedig nem rosok be csajoktól. :)

2022. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:
19-ismerek elmekórtani eseteket , akik évet óta szexelgetnek😄
2022. nov. 26. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!