Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szívesen lefeküdnétek egy 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen lefeküdnétek egy 25 éves szűz lánnyal(kapcsolatban)?

Figyelt kérdés
Nem zavarna, hogy még nulla tapasztalata van?
2022. nov. 26. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
Kár. Majdnem egy napon és évben születtünk. :)
2022. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%
Anna valamiért azt hittem te vagy a kérdező. Furcsa volt h a kérdésben 25 évet ír utána meg írod h majdnem egy napon és egy évben születtünk :D Nem aludtam az éjjel egy percet sem, ne csodálkozz :D Egyébként 12-i vagy? 1990?
2022. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
100%

"szüzességedre pedig nem ajándékként, megtiszteltetésként tekint, az keressen egy kiélt, kitágult csajt magának."


Hogy még nők is tényleg azt hiszik, hogy a szextől ki fog tágulni... Agyrém. Ennyi ésszel maradj is inkább szűz. Már ha tényleg nő vagy és nem egy incel troll, mert ez kb az a szint.

22L

2022. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
24%

"Ennyi ésszel maradj is inkább szűz."

Gratulálok így ismeretlenül is a rosszindulatú kommentedhez. Ez szimpla biológia. Egy idő után sosem leszel olyan szűk. A barátnőm csak tampont használt évekig, az semmi egy férfihez. Picit érzi, hogy tágult. Csak párszor volt férfivel. Szerintem te vagy, aki csak tipikusan szexre kellesz a pasiknak. Bocs, hogy szembesítettelek. Használt tárgy. Semmi több. Szia.

2022. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
Te aztán baromira tudhatod okoska... 😄
2022. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
69%
Anna 55-ös hsz-edre válaszolok. Én örülnék annak ha egy szintén szűz lánnyal lenne az első alkalmam. Megvannak az okai annak, hogy ennyi idősen még szűz vagyok, nem vallási okok. Ebből kifolyólag ennyi évi önmegtartóztatás után már nem a legelső szempont számomra, hogy speciális személy legyen. Persze ne is legyen az első jöttment... De ha a lány is szűz lenne, először is örülnék annak, hogy elfogadja a helyzetem és nem néz le miatta, ez egy nagy plusz pont, a mai világban értékelni való. Emellett ha ki tud alakulni egy minimális érzelmi kötődés, máris elég speciálissá válik az adott személy, főleg adva lévén a varázsa annak, hogy egymásnak lennénk elsői. Szerintem ajándékként tekinteni a szüzességre inkább fiatalabb korban szoktak, viszont hatalmas megtiszteltetés lenne ha összejönne egy ilyen dolog. Életem végéig tisztelni tudnám az adott személyt.
2022. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
56%
66-os: A megfogalmazásod alapján Te is ajándéknak tekinted. Értelmes a hozzáállásod. Remélem, találsz egy kedves, hasonlóan értékes lányt.
2022. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
62-es: Igen. 1990 :)
2022. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
100%
62, 66 is én voltam :) Egyébként köszi a szép szavakat, én is remélem, hogy te is rátalálsz a megfelelőre!
2022. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
52%
Én szívesen lefekudnek vele.Nagyon elveznem ahogy teljes ero bedobassal betolnam neki a 18 centis nagy duzzadt makku peniszemet.
2022. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!