Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 évesen melyik jobb: a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen melyik jobb: a kalandozás, csajozás vagy a tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés
22éves fiú vagyok, csajoznék, de tartós kapcsolatom van, nem tudom, vívódom melyik való nekem. A tartós kapcsolat vagy a csajozás, kalandok?

2022. nov. 27. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
22 évesem még a kalandozás,éld ki magad.Azután már jobban fogod értékelni a komoly tartós kapcsolatot.
2022. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"de tartós kapcsolatom van"


Ezzel eldőlt. A tartós kapcsolat nem igazán való neked még, ha csajozáson és kalandozáson tőröd a fejed közben. Ez tiszteletlenség a pároddal szemben.

2022. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kalandozhatsz kapcsolatban? Keress egy lányt, kalandozzatok együtt, szerezzetek közös élményeket!
2022. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy kalandozni akarsz és nem érdekel a tartós kapcsolat. Csak aztán nehogy két-három lány babával a karjában csengessen be pár év múlva..
2022. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

A legjobb egyedül lenni. A csajok fárasztóak.


22F

2022. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kabát sapka a lányra vár a világ 😉
2022. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De miért kabát,sapka?
2022. dec. 2. 06:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lányt sajnálom, hogy eddig hülyére vetted..
2022. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!