Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, öszintén, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, öszintén, nektek mennyire számit a pénz meg a kinézet ha csak szexelni akartok?

Figyelt kérdés

Utobbi idöben volt 2 lány is, akivel megismerkedtem, el is jutottunk odáig hogy átjött filmezni (hahaha, "filmezni") de valahogy nem volt az igazi a "szex". Mind a kettö csajnak meg volt a maga élete, autó a popsi alatt, normális munka, ékszerek, nyaranta utazás ide-oda. Én biciklifutár létemre nem tudok és nem is akarok ilyenekre költeni, bár utazni én is sokat szoktam. Imádom a munkámat, még ha nem is keresek vele jól. Viszont az exbarátnömmel nagyon jó volt a szex, pedig ö nem volt egy bombajó csaj.

Felmerült bennem, hogy lehet pénzesség kérdése a szex egyéjszakás kalandok esetében is? Vagy lehet a külsö alapján nem akarták? De ha az utobbi, akkor egy egyik miért vetközött le teljesen, a másik meg miért elégitett ki kézzel? Chaten akkora volt a szexuális éhségük, a valóságban meg alig valami.


Több haverom dicsekedett azzal, hogy milyen bomba csajokat húzott meg - igaz az egyik egy Jaguárral járkál bulizni a másik meg pilótának készül és repülget...


(Hogy milyen haverjaim vannak, azt most ne vesézzük ki. 20 éve ismerem öket)


Ha lehet, akkor kort és nemet is irjatok.


A normális válaszokat elöre is köszi.



2020. szept. 19. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, nálam számít a pénz
Nem, pont nem érdekel. Legyen szex és kész.
12 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
A sikeresség vonzó szerintem mindkét nemnek. Valószínűleg magabiztosak, karizmatikusak. Kicsit sem kezd unalmassá válni ez a folyamatos "pénzre buknak a nők" téma...
2020. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A kinézet talán még fontosabb is, ha csak szex. A pénz...az nálam annyira nem számít, kapcsolatban is csórókkal voltam, csak szex is volt olyannal, aki busszal jött a randira, viszont 10/10 volt külsőre. Olyannal is voltam csak szex alapon, aki nem volt 10/10-es, de vonzó férfinek tartottam és tele volt pénzzel, olyan autóval furikázott, ami egy kisebb ház ára lehetett. Amikor átgondoltam, hogy le szeretnék vele feküdni, sejtettem, hogy nem éhezik, de hogy ennyire pénzes, azt nem.
2020. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
A nőknek a határottság, magabiztosság számít. Szex kapcsolatnál jobban számit nekik a külső mint egyébként, de ami alap náluk hogy minimum 16 cm legyen a lábad között. Ha annál kisebb akkor ne akarj szexkapcsolatot velük.
2020. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet akarsz valakitől, de nem a külsőre mennél rá?! Nem hinném hogy szex szempontból az eszmefuttatásai izgatnának fel.
2020. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem csak szex kell, őszintén leszarom, hogy mennyi pénze vagy milyen autója van. Ha normális, ápolt és számomra vonzó, akkor tőlem akár felmosófiú is lehet a Blaha aluljáróban.
2020. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
#5 Elfelejtetted oda írni hogy nem árt ha minimum 17 cm van a lába között.
2020. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
#6 És akkor mivan?:D Mintha a 17 olyan hatalmas lenne.
2020. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
#7 A 17 cm az állítólag egy átlagon felüli méret. Persze csak állítólag. Nálam mondjuk szexkapcsolatnál 75/C a minimális mellméret amit elvárok egy nőtől.
2020. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szex kapcsolatnál egyáltalán nem érdekel a pénz, csak a külső és a karizmatikusság.
2020. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
#9 És hogy nagy kukija legyen.
2020. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!