Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy valamil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy valamilyen jeles alkalomból(szülinap, előléptetés, ...) ajándékba szexet kapsz/adsz?

Figyelt kérdés

Igazából az a része érdekel, hogy a nők vagy a pasik hajlamosabbak ilyen ajándékot adni.


Illetve én gondolom túl, hogy ez kicsit ilyen átbaszás is? Mert a szexet mindkét fél kéne élvezze, aztán így aki az ajándékot adja az kicsit átveri a másikat azzal, hogy úgy állítja be, mintha hálásnak kéne lenni neki, hogy ő lefekszik velünk vagy teljesíti egy szexuális vágyunkat.



2022. nov. 27. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
En adtam mar ilyen ajandekot. N
2022. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondjam... Egyik munkahelyemen sem kaptam szexet ajándékba előléptetés mellé. De ha tudsz olyan helyről, ahol ez a vállalati protokoll része, szólj, mert egy másodállást vállalok.
2022. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 20:04

micsoda humorherold :D arra gondoltam hogy otthon az asszony jutalmaz meg ezért, vagy bármiért amit jól csinálsz, amiért lehet ajándékot adni.

2022. nov. 27. 20:05
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Régebben volt ilyen, akkor örültem neki viszont van amit már utólag megbántam.
2022. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Önmagában nem feltétlen mondanám átbaszásnak. Egy példa: tegyük fel, tudod, hogy a párod kezdi kissé laposnak találni mostanában veled a szexet és nagyon örülne, ha ezzel-azzal fel lenne dobva. Amellett, hogy nyilván beszéltetek erről és remélhetőleg elkezdtetek közösen tenni érte, azért biztos nagyon örülne, ha ennek apropóján valami különleges extrás szexmenetet élhetne át veled mondjuk a születésnapján.

Azzal egyetértek, hogy nem garantálható, hogy épp mindkét fél kívánni fogja a szexet. De azért jó esetben tudjátok, mivel tudtok szexre hangolódni (vagy ha valamelyikőtöknek tényleg nincs kedve, hát bepótoljátok másnap, esetleg a hétvégén).

2022. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy szűz informatikus fiú, akivel összejöttem. Kinézetre jó pasi, kifejezetten értelmes, de ugyanakkor még részben gyerek.

Bármilyen fura is, de eddig vele gondoltam leginkább úgy, hogy majd közös jövőnk lesz és ehhez alkalmaztam praktikákat. Gondoltam majd olyanra formálom, ami nekem megfelelő.

Nem volt papucs, de a szex nála mindennél erősebb motiváció volt. Amúgy kifejezetten jó volt vele a szex, így néha a saját vágyaim vágtak keresztbe a tervemnek.


A témánál maradva. Őt igen sokszor jutalmaztam szex-el, vagy épp valami újdonság előhozásával. Pl. gyógyszert szedtem végig, de kezdetben óvszerrel dugtunk. Ezt a szülinapján hagytuk el.

Nevelő célzattal a "gémerkedés" visszafogása érdekében megmondtam neki, hogy ha szex helyett ő játszani akar, akkor tegyen úgy. De arra is emlékszem, hogy egy együtt töltött hétvégi napon késő délután leszoptam és közöltem, hogy most kétszer fog élvezni azért, mert be sem kapcsolta. Nem kötöttem az orrára, hogy ki akartam próbálni meddig bírja gyors egymásutánban a második kört.

2022. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
A szex nem ajándék, hanem egy közös örömszerzési forrás! Ha a "nyújtó" fél nem élvezi, nem vágyik rá abban sosincs köszönet. Az más kérdés, hogy ha ünneplünk valamit a párommal akkor utána ágyba bújunk - de nem "jutalomként" hanem mert mindketten vágyunk rá és egy jól sikerült estének a tejszínhabja :)
2022. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nevelő célzattal a "gémerkedés" visszafogása érdekében megmondtam neki, hogy ha szex helyett ő játszani akar, akkor tegyen úgy. De arra is emlékszem, hogy egy együtt töltött hétvégi napon késő délután leszoptam és közöltem, hogy most kétszer fog élvezni azért, mert be sem kapcsolta. Nem kötöttem az orrára, hogy ki akartam próbálni meddig bírja gyors egymásutánban a második kört."

én erre nem lennék olyan büszke.

2022. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 - Én vagyok a 6-os. Hát nem is mondtam, hogy büszke vagyok, de nem is erről szólt a kérdés.

Nem sokszor él ilyesmivel az ember, mert a vonzalom és a jutalmazás/büntetés elég nehezen összeegyeztethető.

2022. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!