Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a nők életébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a nők életében, hogy kényszerből kell szexelniük? Itt nem erőszakra gondolok, hanem egy előléptetés miatt, vagy adósságrendezés miatt, vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 05:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Előfordult már ilyen is. Ezt inkább magukért teszik mintsem kényszerből. Amit te írsz az a munkahelyi erőszak lenne, vagy kényszerített erőszak más felállásban. Olyan nincs amire te gondolsz.
2022. szept. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan szokott lenni, hogy a főnök szeretője lesz, de nem kényszerből, hanem mert élvezi egy hatalommal rendelkező férfi figyelmét.
2022. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyes olyan biztosan van, amire gondolok, csak nem tudom mennyire hétköznapi. Pl albérletet nem tudja fizetni, és így intézik el.
2022. szept. 9. 07:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Manapság szerintem sokkal többen kerülnek olyan helyzetbe ami eléggé kiszolgáltatott. Az ilyen esetek többségében pedig biztos lesznek ajánlkozó úriemberek legalább egyszer. De szerintem ebbe kevesen mennek bele, mert a legtöbb ilyen elég nagy szemétségre vall. Ilyen emberrel pedig nem sok mindenki akar bármit is.
2022. szept. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Hátralékrendezésben hogyne lenne ilyen, meg vannak más szempontok is, pl cigányoknál az uzsora.
2022. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet is érdekes kérdés, nekem is van 3 nő (anya + két lánya) az egyik lakásomban, akik a kovid előtt vendéglátóztak és nem tudtak fizetni. Akkor próbáltak finoman célozgatni (találjunk ki valamit, stb.) De mivel én kiszolgáltatott nővel nem tudok dugni - nem áll fel - ezért elengedtem a dolgot. Amúgy ma egy albi ára Budapesten rezsivel kb 10 prostizás árának felel meg, tehát ha valaki ezt elengedi, az kb egy belépő sugardaddy szintű eltartás
2022. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon sok nő a biztos jövő miatt szexel és csináltatja fel magát. Pénzes pasi szép ház miegymás... Utána gyakorlatilag megszűnik a szex és élnek tovább mint a lakótársak. Elmúlik hirtelen a szerelem és a vágy és a nő tudja hogy nem dobja ki az ürge mert már házasok és ott a gyerek. Ha nagyon kapálózik akkor esetleg lefekszik az urával és elhiteti vele hogy szereti meg szerelmes de ahogy lenyugszik úgy szarja ő is ugyanúgy továbbra is telibe az egészet. Csak a pénz a lényeg. És rengeteg nőt ismerek aki így él. Pénzért biztos jövőért bármit
2022. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Adósság rendezés miatt már sajnos tenném kellett ilyet .

De azért hogy jobb pozícióba kerüljek a munkahelyen azért nem

2022. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez nem kényszer. manapság a nők jelentős hányada fizetőeszköznek használja magát.
2022. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes ez a kérdés... engem a csóróság rendkivuli módon taszit! Nen állnék le csóróval! Ugyanakkor, önmagában, a megfelelő egzisztencia kevés . Az csak rajtengedély
2022. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!