Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szoktak a párjukkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szoktak a párjukkal hármasozni! Hogy kezdődött?

Figyelt kérdés
Ki hozta fel a dolgot? Mi volt az első? Hogyan találtatok rá harmadik személyt?
2022. nov. 29. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer dugás közben beszéltük, hogy soha nem lehetek mással. Mondtam neki, hogy ő sem. Aztán valamiért rávágtam még, hogyha megtudom hogy valakivel lefeküdt mellettem, akkor előtte dugok meg egy csajt. Aztán mondta hogy ez nagyon izgatta, hogy nézi. Utána beszélgettünk, és már az is izgatta, hogy beszálljon hozzám meg egy csajhoz. Még több beszélgetés (borozgatás közben), és mondta hogy 2f 1l felállás is izgatja.. Valahogy így indult.
2022. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy totál véletlenmül bedobott mondat után jöttünk rá, hogy izgatja a dolog.

Őt az hogy ketten foglalkoznak vele, engem meg hogy élvezi a dolgot...nem magyarázom meg, aki benne van a dologban, úgyis tudja, a többiek meg úgysem értik :).

Szóval ilyen közös dolog volt a felhozatal :).

Személyt találni... húúú...na az aztán kemény dió... Sok a kamus, és ha még össze is jön valami, az sem jelenti azt ,hogy nem kamu volt az illető, és utána nem-e tűnik el.

Ezért is adta fel párom, hatalmas nagy sajnálatomra a hármasozást és a keresgélést, mert irdatlan sok aki csak egy lyukat lát benne, csak azt keres, nem pedig partnert, aki csak képet keres, stb...


remélem segítettem valamit.

Te milyen helyzetben vagy, miért született meg a kérdés?


29/f

2022. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte csak fantázia
2022. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis iszogatós este után a feleségem egyik régi barátnője

hozta fel a dolgot. Előbb csak a lányok csókolóztam, meg simogatták

egymást, aztán elkezdtek rámmászni. Nemtudtam, hogy meddig mennek el,

de hagytam magam. Azthiszem egyikőnk sem bánta meg, mert rendszeresen

elkezdtünk összejárni.

2022. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel maradt a szakítás után szexkapcsolat. Elkezdett kérdezgetni róla, hogy melyik pasi ismerőse hogyan tetszik és mivel a haverjára (akire igazán kíváncsi volt) azt mondtam, hogy jó pasi, így elmondta, hogy benne lenne, hogy beszálljon harmadiknak. Győzködött a dologgal, hogy ez nekem dupla élvezet lesz meg minden. Mivel tudta, hogy amire kapásból nem mondok neme azt be szoktam vállalni, így hamar tisztázódott a helyzet.

Nem volt nagy szám. Se jó, se rossz. Már nem a 3. srác, hanem a hármas.

Ekkor jött elő a témával, hogy úgy lenne fer, ha ezúttal én szerveznék be még egy lányt harmadiknak. No az már problémásabb volt sokkal, de jobb is volt a vége.

Kipróbáltam, pipa ez is, én nem fogok ilyen dolgokat hajszolni. Ha épp úgy alakul, akkor nem zárom ki, de nyugodt szívvel le tudom úgy élni az életem, ha nem lesz több.

2022. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lehetne már egyszer szerencsém, hogy két csajjal dugjak!!!! 54F
2022. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!