Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan srác, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan srác, aki élvezi, ha egy csajnak nagyobb ereje van?

Figyelt kérdés
Pl lenyomja szkanderban. Ha ilyen vagy, megélted már valakivel?

2022. nov. 29. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem bejön, bár az izmos női test nem szép, és ez a szkanderes dolog is hülyeségnek tűnik. De mivel sub vagyok, jó érzés ha a lány határozottabb és erősebb nálam, és ezt ki is használja. De ne szander versenyre gondolj, hanem mondjuk olyan helyzetre amikor játék közben "ellenkezek", például ki akar kötözni az ágyhoz, de állandóan felemelem a kezem vagy elhúzom onnan. Az izgató ha ilyen helyzetben meg tudja ragadni a karom és oda tudja szorítani az ágyhoz anélkül, hogy órákig szenvedne vele :D

Szóval sem a kigyúrt csajok, sem az erőfitogtatás nem jön be, de az igen, ha egy lány erősebb nálam és ezt a megfelelő helyzetekben ki is használja.

Nem, nem volt még ilyen barátnőm és nem is prioritás számomra ilyen lányt találni

2022. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem bejönne, ha pl.: küzdősportolna a nő: tuti legyőzne. Nem volt még alkalmam ezt (sem) kipróbálni.
2022. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szelíd, kedves srác vagyok, és nagyon bejönne ha egy lány erősebb lenne nálam, és dominálna az ágyban és az életben is. Eszméletlenül izgató lenne! :D
2022. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 manly ***** válasza:
30%
nem
2022. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Változó, mikor mi tetszik, de ez is lehet izgató.
2022. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mivel sokat edzetten így sosem nyomtak le, csak ugy h hagytam, de elveznem igen.
2022. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem vagyok marha erős, itt sem az erőről volt szó, hanem egy sokkal magasabb csaj nagyon beindult és mivel "túl" lassan kezdtem a szexet jól rám mászott...
2022. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én élvezném az olyan helyzeteket, ha pl szexjátékokban egy csaj erősebb volna.
2022. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Én élvezném a szexet egy domináns, erős csajjal. Viszont, mivel 2 m vagyok és 110 kiló, kicsi az esélye, hogy egy csaj fizikálisan lenyomjon. Mondjuk eljátszani el lehet, maximum röhejesen néz ki :).
2022. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönnek az erős csajok, szkander is tetszene. Elég gyenge vagyok, szóval kigyúrtnak se kéne lennie, hogy tudjon nyerni
2023. jan. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!