Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon látszik valakin ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon látszik valakin ha soha nem szexelt még?

Figyelt kérdés
Szóval a suliban volt ilyen egészségnap és a végzősöknek a “tévhitek a szexről” című előadást találták a legmegfelelőbbnek… Ráadásul a suliorvos tartotta. Ilyen interaktív volt, és engem is felszólított, és a válaszra erős sejtésem volt, de nem mertem kimondani, mert ha rossz válasz az nagyon égő lett volna. Erre az egyik srác hátulról bekiabálta, hogy “őt még gumiban sem rakná meg senki, hagyja” és igazából rosszul esett, meg feldühített, de ezen felül sajnos igaza volt és teljesen lefagytam emiatt, még a rossz válasznál is gázabb lett. Ennyire látszik ha valaki vágyik a szexre, de szűz? Nagyon feltűnő? Lehet ez ellen valamit tenni? Nem szeretném, hogy ilyen szánalmasnak tartsanak ők is, mindenki más elég. Szóval mit csináljak? Kérlek segítsetek, de ne a “szerezz egy pasit” dumával, mert ez nem ilyen egyszerű. Köszönöm! 18L

2022. nov. 30. 02:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Egy nagypofájú srác vicces akart lenni, nem sikerült, felesleges ezzel foglalkozni.
2022. nov. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Az azért látszani szokott, ha valaki istentelenül zavarba jön ettől a témától... Igyekezz pókerarcot vágni ilyenkor, de mondjuk egy ilyen helyzetben, mint amit leírtál, rohadt nehéz helytállni. A srác meg egy undorító rohadék bántalmazó kis b.romarcú volt, az ilyenekkel végképp nem lehet mást csinálni, mint elkerülni őket, ha meg nem sikerül, akkor leszarni.
2022. nov. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Egy gusztustalan ember aki így megaláz valakit mások előtt!
2022. nov. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Vagy éppen a srác próbált meg leplezni valamit ezzel....
2022. nov. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
A srác egy hetet töltene katonai suliba rögtön kis nyuszikává változna
2022. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, és nem csak én voltam zavarban a témától, de másnál nem kiabáltak be ilyesmit.

A hatnál is több privát “szűztelenítési” ajánlatot köszi, bár annyira azért nem vagyok ronda, hogy ezt ne tudjam megoldani, ha én minden áron csak el akarnám veszíteni. Viszont én szerelmes szeretnék lenni, randizni, és olyan emberrel eljutni ide akihez nagyon vonzódom, bár úgy látom manapság ez nem divat annyira…

2022. nov. 30. 07:22
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez becsülendő :)
2022. nov. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj nincsen veled semmi baj a srác egy aljas rohadék aki így akar menő lenni szard le jó magasról az ilyeneket. Az hogy mikor veszted el nemszámít az sokkal inkább hogy kivel én 20 évesen találtam normális barátnőt akivel megvolt az összhang is nekem kellett az érzelmi intelligencia is hozzá nem csak egy alkalmit kerestem. Mindenki vágyik a szex re ez természetes ami fontos hogy értelmes partnert találj hozzá akivel jólérzed magadat.
2022. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Most akkor mi a kérdés? Látszik valakin ha soha nem szexelt? A hétköznapokban egyáltalán nem hinném. Mit csinálj? De mivel? Nem akarsz már szűz lenni? Hát akkor márpedig akkor is találni kell ehhez egy srácot, vagy sokat önkielégíteni, hogy ne gondolj erre annyiszor. Azon kívül meg azt csináld hogy nem foglalkozol az ilyen szarháziakkal mint az a srác, biztos még a kukija is kicsi.
2022. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez a tipikus srác beugatás volt, amivel egymást szeretjük szívatni. A korotok beli srácok meg még nem elég érettek ahhoz, hogy feldolgozzák, ez másoknak (különösen egy lánynak) rosszul esik.

Mellesleg még azt is mondanám, hogy könnyen meglehet, hogy ez a nagypofájú srác simán megdugna téged, ha tehetné. Bár ez nem nagy dicsősség, a férfiak általában, különösen ebben a korban, mindenre rámennének, ami mozog...

2022. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!