Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon látszik valakin ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon látszik valakin ha soha nem szexelt még?

Figyelt kérdés
Szóval a suliban volt ilyen egészségnap és a végzősöknek a “tévhitek a szexről” című előadást találták a legmegfelelőbbnek… Ráadásul a suliorvos tartotta. Ilyen interaktív volt, és engem is felszólított, és a válaszra erős sejtésem volt, de nem mertem kimondani, mert ha rossz válasz az nagyon égő lett volna. Erre az egyik srác hátulról bekiabálta, hogy “őt még gumiban sem rakná meg senki, hagyja” és igazából rosszul esett, meg feldühített, de ezen felül sajnos igaza volt és teljesen lefagytam emiatt, még a rossz válasznál is gázabb lett. Ennyire látszik ha valaki vágyik a szexre, de szűz? Nagyon feltűnő? Lehet ez ellen valamit tenni? Nem szeretném, hogy ilyen szánalmasnak tartsanak ők is, mindenki más elég. Szóval mit csináljak? Kérlek segítsetek, de ne a “szerezz egy pasit” dumával, mert ez nem ilyen egyszerű. Köszönöm! 18L

2022. nov. 30. 02:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Alighanem a srác is szűz, és pont annyira zavarban volt, mint te. Csak a ő arcoskodással oldotta a saját feszültségét. Gondolom, veled egykorú, és ebben a korban a fiúk sokkal éretlenebbek, mint a lányok.
2022. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Aki ajánlatott tett neked privátban, az ugyanaz a típus, mint az a srác, aki beszólt neked órán! :)

Az ilyet úgy lehet lerázni, hogy mutatsz az ujjaiddal kb. 3cm-t és azt mondod a szemébe higgadtan, hogy "látszik, hogy ekkora!"

Majd alakul... a Te korosztályod nehezen talál párra, nem tudom mi a bajotok, nem is akarom megfejteni, de nem gondolnám, hogy pár nélkül maradsz. Azonban bár egyetértek azzal, hogy a hozzáállásod becsülendő, de azért túl sokat ne várj az első alkalomtól! Szóval eltud jutni ez oda, talán már el is jutott, hogy azt gondolod, hogy ez valamiféle különleges dolog lesz. Így pláne eltud, hogy okvetlen azzal, akihez már fűződik kötődés stb. Túl sokat várnak el a nők ilyen esetben az első alkalomtól, pedig a többségnek kellemetlen. Aki pedig nem szokott maszturbálni legalább olyan vastag eszközzel, mint amilyen egy átlagos férfi nemiszerv, annak nem feltétlen, de nagy eséllyel, az első pár alkalom kimondottan fáj, de aki szokott, még annál is lehet fájdalmat okozni egy hosszabb szerszámmal, ha az egy baromállatra nőtt rá. Nem akarok rád ijeszteni, csak annyit akarok ezzel mondani, hogy ne legyenek nagy elvárásaid az első alkalomtól akkor sem, ha az úgy érzed az "igazival" történik meg.

2022. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
nem
2022. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 LakatosAnonymus ***** válasza:

Igazából semmi sincs, ami miatt rosszul kéne érezd magad. A srác seggfej volt és kínos helyzetbe hozott Téged, ami miatt még utólag is kényelmetlenül érzed magad. Az, hogy szűz vagy, egyáltalán nem gáz. Szerintem mindenki akkor szexeljen, amikor szeretne. Én is szűz vagyok, cseppet sem szégyellem, mert még csak 17 éves vagyok.


Ha a jövőben szeretnéd elkerülni az ilyen kínos helyzeteket, vagy csak további segítségre van szükséged, nyugodtan írhatsz privátban. Inkább én nem írok neked, mert az is kellemetlen néha a lányoknak, ha privikkel bombázzák őket.

2022. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy 18 évesen nem kínos, ha valaki még szűz. Nem vagyok prűd, és nem hangsúlyozom, hogy a szüzesség mekkora érték, de ez pont az a kor, amikor az sem gáz, ha valaki szűz, és az sem, ha már valaki elvesztette. Pár évig még nincs semmi szégyenkezni valód. Aki ekkora már sok fiúval volt, ott inkább el kell gondolkodni. Ha majd diplomás felnőttként sem tudsz majd évekig kialakítani egy rendes párkapcsolatot, akkor ott már el kell gondolkodni, de ott sem a szüzesség a fő kérdés. Addig azért sok idő, és rengeteg lehetőség van. Támogatom azt, aki szerelemből veszíti el.


Ki a szép az annyira egyedi, hogy nem érdemes ezen kattogni. Középiskolában egy olyan lány tetszett a legjobban, akit a többiek cikiztek. Nekem valahogy bejött, mikor a legszebbnek gondolt lánynak én jöttem be, de nem különösebben érdekelt.


Sok általam menőnek gondolt srácnak van, nem túl szép barátnője, és boldogok.


A szépség is változik. Van egy nő aki nagyon vonzó, ismertem korábbról, de nem emlékeztem, hogy ennyire jó csaj lett volna akkoriban. Visszakéerestem képeket. Nem volt jó csaj, egyetemi évei alatt szedte össze magát.

Mindig sportos volt, de most valahogy tudatosabban alakítja a testét, akkoriban inkább csak vékonyka volt, most szedett fel egy nagyon kevés zsírt, és egy kis izmot is, így szép tónusosak lettek a vonalai. Megismerte az értékeit, az öltözködése egyedi maradt, de letisztult, a smink egyszerűsödött, finomodott. Valahogy az egész összeállt, pedig középiskolában nem voltam volna, hogy ez lesz belőle.

2023. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!