Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok (barátnők, osztálytársa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok (barátnők, osztálytársak, munkatársak) kibeszélitek egymással, hogy melyikőtök szőrös vagy borotvált?

Figyelt kérdés
Illetve ha igen akkor tisztában vagytok vele, hogy mondjuk ha többőtöknek szőrös (természetes) akkor kinek szőrösebb (dúsabb, hosszabb stb.)?

2022. nov. 30. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem, hogy egymás fanszőrzetével vannak elfoglalva a nők.
2022. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A szexszel kapcsolatban mindent kibeszélünk. Én legalábbis, a barátnők se vonakodnak túlzottan. Igen, az intim szőr(telenítés) is szóba jön néha, de hogy kié dúsabb és hosszabb, stb., azt nem szoktuk összemérni. :D Ennyire nem részletes.
2022. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nincs sok barátnőm és abból is csak 1-2, akivel ilyeneket kibeszélünk. De az, hogy kié dúsabb/hosszabb azt nem mérjük össze.
2022. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem,ez olyan intim dolog.Barátnőmmel max, olyan dolgokról szoktunk beszélni,hogy ki mivel szőrtelenít,mivel keni be utána,de mással nem.
2022. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szóba került már a szőrtelenítés, de az hogy kinek dúsabb meg milyen azt nem beszéljük meg.
2022. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó ha nem is beszélitek meg, de pl egy öltözőben látjátok, tudhatjátok.
2022. nov. 30. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
A nők ugyanolyan pletykásak ha a szexről, emberi kapcsolatokról van szó mint a pasik. Ugyanúgy kibeszélik egymás között - de mást hangsúlyoznak, más részekre (az érzelmiekre) helyezik a fókuszt.
2022. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem látom és nem tudom. Nem kerülünk olyan szituációba amibe pucéron látnánk egymást. Öltözőbe maximum bugyiba látom, abból pedig nem fogom megtudni a szőr terjedelmét.
2022. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Egy barátnőm van, akivel szoktunk ilyesmiről beszélni, viszont munkahelyi öltözőben, ahol láttuk egymást volt már ez téma párszor. Nyilván semmi szexuális vonatkozása nincs.
2022. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer bnőmmel szóba került ilyen téma, h kinek milyen szőrös (mármint közös ismerősök közül, akit ő látott már meztelen) én meg elmondtam neki, h hugomnak milyen szőrös volt, amikor régebben láttam. Meg előző bnőimnek milyen volt. Vmiért nagyon érdekelte ez a téma.
2022. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!