Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim miért...

Az osztálytársaim miért kétszínűek velem? De egymással őszinték. Ha hozzám is szólnak, csak piszkálni akarnak a kérdéssel. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

#osztálytárs #gonosz #alattomosak
2021. dec. 6. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Téged szemeltek ki. Sz@r helyzet, védd meg magad, amíg nem késő.
2021. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megvédem magam, akkor meg szemtelennek kiáltanak ki, közben én csak védem magam...
2021. dec. 6. 07:07
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Példát kell statuálnod, az az egyetlen megoldás. El kell az egyiket kegyetlenül verned az egséz osztály előtt, utána nem fognak csesztetni.

Ne feledd, erősebb kutya ba*zik

2021. dec. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem, hogy milyen kérdéssel akarnak piszkálni?


Hány évesek vagytok? Milyen iskola? Milyen nemű osztálytársak és Te melyik nemhez tartozol?


Osztályfőnök? Iskolapszichológus? Iskolaigazgató? Szüleid? Testvéred, vagy egyéb rokon? Családsegítő szolgálat?


Hívhatod akár a 116-123-as ingyenes, éjjel-nappal hívható lelkisegély szolgálatot is, vagy akár írhatsz nekik online. (Gyermek lelkisegély 116-111.) Létezik a kék vonal és a kamasz panasz internetes oldal is.


Nagyon megértelek, mert én általános második osztálytól a nyolcadikig ki voltam közösítve. Középiskolában már jóval kevésbé. Akkor csak furcsállták, hogy miért nem beszélgetek velük a "fiúkról", de nem gúnyolódtak. Engem viszont 15 évesen ilyen téma nem érdekelt.


Utólag mondták az általános iskolás osztálytársaim, hogy a tanárokkal nagyon sok baj volt, uszítottak mindenkit, mindenki ellen.


Ui: felnőtt gimnáziumban is próbáltak "kiközösíteni", de akkor már nem tudtak. Csendes védelmi technikákat dolgoztam ki, csak éppen minden erőm ráment. (Végül egészen váratlan családi okok miatt kellett félbehagynom a többnyire 4-es, 5-ös tanulmányaimat.)

2021. dec. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkivel azok.
2021. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Mert rohadékok azért

Nem tudhatod te azt hogy egymással mennyire őszinték maradjunk annyiban

Mikor piszkalnak akkor vagj vissza olyannal ami tudod hogy gyenge pontjuk ennyi

Verekedés nem jó ötlet

2021. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Szemétládák.
2021. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi történt kérdező, elmeséled?
2021. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!