Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerettek szopni? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerettek szopni? Vagy csak a pasi kedvéért csináljátok? Ha szerettek,mit szerettek benne?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem hogy olyannak teszem akit szintén szeretek, és örömet okozok ezzel neki.
2022. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek
2022. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
fura hogy ezt minden nap megkérdi valaki :D
2022. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
vótmá
2022. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon szeretek. Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani az érzést, mint mikor kislány koromban kaptam egy készlet filcet, aminek volt illata. Gyönyörűek volt a színek, a filcnek finom műanyag illata volt, a tintának pedig (főleg a rózsaszínnek) valami elképesztően jó illata (málna, eper, citrom stb); de annyira, hogy egész gyerekkoromban meg akartam enni őket. Akkor már kb 9 voltam, szóval nyilván nem próbáltam meg lenyelni, de nagyon szerettem volna, ha ehető lett volna az egész készlet.

Ugyanez a késztetés kap el már akkor, mikor a boxer alatt meglátok egy félkemény farkat (kettőt láttam de azokat sokat xd). Gyakorlatilag mindent elkövetett bárki is a felelős az emberek kitalálásáért, hogy én azt a számba bevegyem. Valószínűleg sokkal több férfit szoptam volna le életem során, ha édesanyám nem neveli belém annak idején, hogy ne legyek r.ibanc. Mert amúgy ez az egy korlát van, de ez egy 100%-ig biztos korlát😉

Thanks mom❤

2022. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

" Ha szerettek, mit szerettek benne? "

HA szexeltél volna már akkor tudhatnád hogy erre nem lehet válaszolni .

2022. dec. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Magamból indulok ki, én minden nőmet kinyaltam, minden alkalommal, amikor csak lehetett. Nekem örömet szerez, ha érzem, hogy élvezetet adok, és még azt is megtanultaltam, hogy sok nő számára ez nem általános tapasztalat, pedig nagyonis igényelnék.

Azt hiszem, a nők is hasonlóan vannak, azért szeretnek szopni, mert jó érzés tudni, hogy akihez vonzalom köt, annak nagy örömöt szereznek.

Egyébként a tudat, hogy nemsokára én is megtapasztalom a csodás érzést, amit a nyelvétől kapok, hozzátesz a lekes igyekezetemhez, és tudom, hogy a nők is beindulnak a szopástól, hasonlóan kivánósak lesznek tőle.

Azt is tudom (sajnos), hogy van, akit taszít a szopás, és férfiak közt is van nem kevés, aki nem nyalja ki a nőjét. Szerintem mindketten sokat veszítenek.

2022. dec. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az #1-es válaszolóval.

Én eleinte nem csináltam, de utána elkezdtem az első barátom kedvéért és mára már semmi bajom az orállal. Jó örömöt okozni.

2022. dec. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az a jó benne hogy látod mennyire élvezi. És utána ugyan ezt fogod visszakapni. Már akitől, de igen
2022. dec. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szeretek, de megteszem a férjem kedvéért.
2022. dec. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!