Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendellenesen kicsi a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendellenesen kicsi a péniszem? Vagy orvosilag ugyan normális, de egy ekkorát senki nem élvezne? Netán van olyan nő, akinek egy ilyen is elég lenne a jó szexhez?

Figyelt kérdés

Nem írok centit, mert azt szeretném, ha látvány alapján mondanátok véleményt, az többet ér, mert így teljesen más, mintha csak elképzelitek egy bemondott szám alapján, ráadásul szerintem a nők így könnyebben meg tudják mondani, hogy elég lenne-e nekik.

Privátban elküldöm a képet mindenkinek, aki kéri.



2022. dec. 2. 17:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Na, kivi vagyok, küldd el. De tegyél mellé vmilyen tárgyat a viszonyítás miatt. Pl öngyújtót
2022. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Ezen a kibszott oldalon miért akarja minden nyomorult idióta a farkát mutogatni!???!

Ennyire szar sekélyes életed van!?

2022. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#2

Ha neked is extra kicsi lenne, és személyesen tapasztalnád ennek a hátrányait, akkor talán megértőbb lennél velem is.

2022. dec. 2. 18:10
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
1es vagyok. Ránézésre rendben van. Nyomd tövig, légy kemény és nyalj sokat. Sok sikert.
2022. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Oh gyerekek ha csak negyedannyi fondorlatos erőfeszítést fektetnétek az udvarlásba, kommunikációba mint a farokkép-küldözgetésbe akkor már p.nciban lenne a cerkátok nem a markotokban.
2022. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#5

Nekem nincs semmi örömöm a képküldésben, csak őszinte véleményeket szeretnék hallani.

Ha kételkedsz, inkább nézd meg a saját szemeddel, hogy mi miatt rinyálok, aztán eldöntheted, hogy jogos-e a panaszom.

Nos, van kedved segíteni?

2022. dec. 2. 18:27
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
#6 ffi vagyok és nem igazán vagyok kíváncsi mások himbilibijére. Egyébként meg mérd meg, ha több mint 10-12 cm akkor már elég ha ügyesen használod.
2022. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Nekem is jöhet :)
2022. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

#2 ha nem tetszik, ne nézd. Nem kötelező sem képet kérni, sem linket megnyitni ugyebár.

Kérdező, nekem elküldheted, ha utána nem szállsz rám privátban, véleményt szívesen mondok.

2022. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Küld
2022. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!