Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben különbözik a férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különbözik a férfiaknál a sima illetve a prosztata orgazmus?

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A prosztata orgazmus előtt kicsit olyan érzésed van mintha pisilned kéne, meg egy kicsit erősebb is, bár én hajlok arra, hogy ez inkább az előkészület, meg hogy jobban megadom a módját a masztizásnak miatt van.
2022. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen leírható. Van ugye a hagyományos, a gát nyomásával járó és a prosztatás orgazmus. A hagyományos olyan mmmMMMMMHHHhh érzés. A gát nyomásával járó az olyan AHHHHMMMmmmmmHHHhhhh feeling. A prosztatás orgazmus az meg olyan, hogy ÚÚÚúúúúÚÚÚÚÚJJJJujjjÁÁÁÁÁááááHHhhhh.
2022. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Ha jól értelmezlek, akkor a hagyományos a nőknél a hüvelyinek felel meg, a prosztata meg a csiklónak.

A hüvelyi az olyan mély élvezetnek mondható, a csikló pedig olyan kitörőnek.

Legalábbis nálam.

Amilyennek a gátnyomásosat írtad, az nálam mindkettő tud lenni. Egy másabb jellegű hüvelyi, vagy egy kevésbé intenzív csikló is ilyennek mondható.

2022. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mas... A farok orgazmus 1 ponton erezheto... Rovid idon bellul nem ismetlodik... Ha el elvezel herebol jon a sperma..


A prosztata orgazmus intenzivebb... Hasadban erzed ha kozvetlen ingerlik... Orgazmus elott hasfal ossze huzodasokat erzel egyre gyorsabban intenzivebben... Ez mar magaban teljesen mas erzes. .. Intenziv... Ilyenkor szokott fojni de nem spriccel. En regebben hittem erre h el elveztem... Sok ev utan ki probaltam egy dongot ami tokeletes erre... At eltem eletem elso prosztata orgazmusat... Ra 10 percel a masodikat... En ugy tudnam le irni az erzest hogy a hasam szinte be gorcsol.. A testem meg van merevedve levegot nem kapok... Ki fujni se tudom... Remegsz... Ez a has ossze huzodas ha kitarto vagy es bírod lehet 8 10 mp is... Utanna hirtelen el enged a feszito erzes es egybe spriccelek egy nagyot. Ha birod nem hhagyod abba lehet sorozatosan elvezni... Nekem 4 a rekord majdnem el ajultam... Tehat... Sokkal intenzivebb... Nem hassonlit a 2 orgazmus egymasra...

2022. dec. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!