Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Akad köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Akad köztetek olyan akinek a szüzessége elvesztése után csak évekkel később lett hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés

Évekkel később hogy jött össze?

Mit csináltatok máshogy?



2022. dec. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akad. Másik partnerrel aki több figyelmet és türelmet tanúsított felém.
2022. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
1 és mekkora volt neki?
2022. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nálam vonalzó, de olyan centire pontosan átlagos.
2022. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi köze van a méretnek az orgazmushoz? Kövezzetek meg, de nem értem
2022. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Nem én csináltam máshogy, hanem a partner. Figyelt minden rezdülésemre, és az egyetlen célja az volt, hogy nekem jó legyen. Innentől majdnem az összes többi partneremmel is volt, mérettől függetlenül. Amelyikkel nem, azzal azért nem, mert egyáltalán nem foglalkozott azzal, hogy vajon jó-e nekem.
2022. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Pillanatra elgondolkodtam hogy adjam-e ki magam csajnak, vagy vállaljam hogy lepontoznak a hitetlen, szorongó, frusztrált emberek. Vállalom


Arányait tekintve sok nőnek okoztam hüvelyi orgazmust. Közülük 3 csaj van, akik tökéletesen beleillenek a kérdés feltételrendszerébe.


Egyikőjük egy -történelmi léptékkel is- híres emberhez hasonlított, aki köztudottan és alaposan művelte ki magát kiváló szeretővé. Ez az ember szerette a nőket. Mármint nem csak dugta, hanem csodálta is őket.


Volt, aki azt emelte ki legfontosabb dolognak, hogy mellettem el tudott lazulni, elengedte magát. Erre 2 tippem van hogy mit tettem amiért így érezte: 1 minden mozdulatból érződő tisztelet+szeretet, 2 részletekre is kiterjedő figyelmesség.


A harmadik (időrendben második) hölgynél nem nagyon emlékszem h beszéltünk -e erről. Nála lehetséges hogy a farkam volt a kulcs.


Megjegyzem, hogy az említett nőkkel se párkapcsolati, sem szerelmi viszonyban nem voltunk. Nem, ők sem voltak~

2022. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja biza.
2022. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!