Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as 40-es pasik voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as 40-es pasik voltatok már 18-20 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Vagy milyennek tudjátok elképzelni? Zavarna ha egy ilyen korú lány még csak párszor szexelt valaha, nem annyira tapasztalt, de karizmatikus, vonzó?
2022. dec. 4. 10:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

47 vagyok, és igen volt 1-2 20-as évei elején járó lány az életemben.

Őszintén szólva, valamennyi tapasztalata volt mindegyiknek maga korának megfelelő sráccal. De, elmondásuk szerint, (és most nem a magam korosztályának fényezése miatt írom) mind érzésre, mind minőségre, mind metalitásban, szex terén való tapasztaltságra tekintve rengeteget fejlődtek, átéltek az alkalom/alkalmak alatt.

Volt sajnos akinek érzelmileg is sokat tett, és túlgondolta, az amúgy előre megbeszélt "csak, szex és más semmi" szitut, neki bizonyosan okozott csalódást, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot.

Minden esetre vigyázni kell az említett korosztállyal, mert könnyen tudnak függővé válni, esetleg fölösleges ábrándokat kergetni, amiatt, hogy olyanban volt része amiben addig soha.

2022. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem voltam ennyi idős lánnyal, de egyáltalán nem zavarna a korkülönbség.

42/F

2022. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem a saját korombeliek is elhajtanak, nem hogy egy jóval fiatalabb.

F.47

2022. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!