Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már veletek olyan, hogy tizenévesként 20 éves, vagy idősebb lánnyal szexeltetek? Ha igen, hogy történt? Milyen volt a szex? Hány évesek voltatok és mennyi a lány? Hányadik partnerei voltatok egymásnak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam, a lány meg 33. Spanyolországban Erasmusos havernál voltm kit és ott a szórakozóhelyen jöttünk össze egy estére.
2016. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Elég fura az a lány aki 20 vagy annál idősebb fejjel egy éretlen kisfiúra vágyik! Ez inkább pont fordítva szokott lenni.
2016. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
21 éven voltam együtt egy 18 éves sráccal 22 L
2016. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2:

Nekem volt olyan izmos, jóképű, férfias, barna bőrű osztálytársam középsuliban, aki huszon-harminc éves nőket döngetett, amikor a Balatonra ment le dolgozni nyaranta.


Képzelj egy nagyon izmos (ex-vízilabdás), jóképű, férfias arcú, magas srácot, aki nagyon tökös és jó dumás. Akinek már 16 évesen sem kérték el a személyijét soha, mert azt hitték hogy már bőven elmúlt 18.


Egy ilyen miért ne kúrhatna idősebb nőket? Nem minden tizenéves srác vékony, kisfiús arcú, tejfehér bőrű, kölyökképű, tutyi-mutyi.

2016. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen jöttem össze az akkor 24 éves barátnőmmel. 1,5 évig együtt jártunk és természetesen keféltünk is, mint a nyulak. Nagyon jó volt a szex. Nekem első partnerem volt a lány, neki én az 5.
2016. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!