Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz puncit hogy kell nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz puncit hogy kell nyalni és ujazni szerintetek ? Nagyon finoman és gyengén? Vagy nyugodtan mehet jobban is nem szakad át a szuzhartya könnyen?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy kiscsajszival és ez a nyalas ujjazas téma elégé érdekli.


De szűz akar még maradni szóval rendesen nem mehet a dolog valószínűleg.


Amúgy én eddig nagyon kevés csajt nyaltam inkább vaginas szexet szeretem kicsi a tapasztalatom a nyalasban .


Csíklot körbe körbe? És folyamatosan.

Szívni is szoktatok a csiklot?


Ujazni azt többet szoktam de most itt kicsit finomabban kéne? Érezni lehet a szuzhartyat?



2022. dec. 5. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi pedig inkább a csikló izgatást szeretjük, főleg ha valaki szűz, úgyhogy azzal próbálkozz.
2022. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
A nyalás mehet teljes erőbedobással, az ujjazást meg attól kell függővé tenni hogy mennyire fáj neki és milyen mélyre tudod tolni az ujjad.
2022. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Én simán átszakítottam magamnak egy ujjazással

Csiklót nyalogasd körbe vagy hosszába, néha szivhatod is de kérdezd meg tőle neki hogy tetszik jobban, az nekem pl nem jön be.

Ujjazni meg egy ujjal tuti nem lősz mellé, has felöli részt maszírozd jobban, ne csak annyi legyen hogy ki-be.

Én magamnak van hogy csak bennt mozgatom az ujjaimat, az a husis rész elég érzékeny

2022. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A csiklójára koncentrálj. Egy ujjal esetleg megpróbálhatod, de figyelj rá, nagyon óvatosan, és ha azt látod rajta hogy nem kellemes neki, akkor hagyd abba. Meg kérdezgesd közben jó e amit éppen csinálsz.
2022. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Amatőr blf.z
2022. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyaljál, ne ujjaz.


Csikló izgatásra vágyik elsősorban, nem pedig az ujjazásra, nem attól szeretné elveszteni a szüzességét valószínúleg.

2022. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem egy idő után rendesen is lehet . Vagy ő is kezébe veszi az enyém atol vegulis szűz marad.
2022. dec. 5. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
A lányoké az elsőbbség rakd jol tele a száját uttánna csinálhatod te is
2022. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen jó lenne de nem mindegyik lány szopik nekem eddig egy barátnőm se csinálta rendesen .

Velem csak dugni lehetett rendesen.

Exem azt mondta azért nem csinálja mert az enyém nagy és budos nem jó szájba venni .

2022. dec. 8. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csinálok orált olyan srácnak aki nem fürdik le előtte. Lehet maradi vagyok, de hozzám se közeledjen úgy, hogy nem vagyok tiszta. Az exed meg egy jó nagy bunkó, ha konkrétan ezekkel a szavakkal utasított el téged. Viszont sok lány valóban nem díjazza az orált...
2022. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!