Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljunk, hogy a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk, hogy a barátnőmnek ne legyen fájdalmas az együttlét?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy így méretekben nem igazán passzolunk, szerinte az én farkam a túl nagy, szerintem ő túl szűk, igazából lényegtelen, ez csak nézőpont kérdése. Ami azt illeti hiába próbáltunk több pózt, sokkal hosszabb előjátékot, síkosítót, a barátnőmnek fáj a szex. Nem az első partnere vagyok egyébként. Ha nagyon óvatosan és lassan csináljuk, akkor nem fáj neki, de igazából azt meg nem élvezi egyikőnk sem.
máj. 22. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Hasonló volt a gondunk de a párom puncija azért hozzám idomult pár alkalom után...ha nagyon nem változik nálatok akkor lehet doki kéne mert ott akkor valami nem oké és foglalkozni kellene vele.
máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%

Vaginizmusnak hívják. Menjen orvoshoz.


Te meg kerrss más nőt, csomó kínlódik bébpötsökkel.

máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen vaginizmus. Nekem is volt olyan exem, akivel a misszionárius és a lovagló kivételével (sokszor az is, ha durvultunk), minden póz rettenetesen fájt.
máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 Nem hinném, hogy ez lenne a baj. Ilyenek, hogy ujjak, segédeszközök, stb, nem okoznak gondot.

Nem akarok más nőt keresni. Ez nem egy szexkapcsolat, hogy lecseréljem, ha nem megy a szex. Itt azért vannak érzelmek, ez egy párkapcsolat, aminek több része is van, mint a szex. Ettől még persze jó lenne, ha az együttlétek is működnének.

máj. 22. 13:29
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

#4 ez nagyon tisztelendő részedről, de sajnos tapasztalat, ha az ágyban nem passzoltok, azt előbb-utóbb valamelyikőtök meg fogja unni.

Nekem volt egy exem, nagyon durván oda voltam érte. Egy volt a bökkenö: merevedési zavara volt. Hol felállt, hol nem. Ha fel is állt neki, akkor is lelankadt mielőtt berakta volna. Nagyon sok orvosnál, pszichológusnál jártunk, szakkönyveket elolvastunk, túrtuk a netet.

Sajnos 2 év után szó szerint beleőrűltem abba, hogy csak orál van. Nagyon fájdalmas volt elengednem őt.

máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező ez ugye csak vicc "igazából lényegtelen, ez csak nézőpont kérdése"

Ha neked mondjuk a lábadra rá erőltetek egy számmal kisebb cipőt, akkor szerintem k.b.szottúl fájni fog benne a lábad. De hogy jobban értsd. A farkadra húzok egy kisebb csövet mint a farkad, és fel leszel izgatva, amibe beleszorúl. S addig nem lehet majd lehúzni, még áll. Akkor kíváncsi leszek hogy vélekedsz erről! Nem nézőpont kérdése! Egyelőre a f.sz.cskád nagy abba szegény lányba. Nem passzoltok! Mivel a te farkad kisebb nem lesz, így azon legyél hogy lehet e a lányhüvelyét tágítani.

De az sem kizárt, de ez csak feltételezés hogy meg sem várod, hogy normálisan kitáguljon, mert shhoz, lehet nála több időre van szükség.

máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Ahogy már írta is fentebb, ez lehet vaginizmus is!
máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Vaginizmus lenne, be sem tudná rakni.
máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Engedd, hogy egy ügyesebb férfi elégítse ki
máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos nem rád vágyik szexuális értelemben, s az is lehet, hogy nincsenek érzelmei sem feléd, legalábbis nem olyan mélyek.


Nekem 17/5 farkam, szenvedtünk 3 évig, majd beleszeretett másba, akinek 22 centis ló farka van, és érdekes semmi problémájuk nincs.


Ilyen ez sajnos....

máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!