Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire elég 12 centi? Komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire elég 12 centi? Komolyan kérdezem, elsősorban lányoktól és kis méretű srácoktól. Igen, péniszről beszélek. Nyilván a szex terén, szóval az nem válasz, hogy vizelni. :D

Figyelt kérdés

Lányok, nektek ekkorával tud jó lenni a szex? Sokkal kevésbé élvezetes, mint egy nagyobbal?

Választanátok egy ekkorával rendelkező férfit életetek párjának? Mi kellene ahhoz, hogy egy ilyen embert válasszatok?

De hasonló méretű srácok tapasztalatait is örömmel fogadom. Ha esetleg nektek boldog párkapcsolatotok és a partneretek számára is kielégítő szexuális életetek van, megoszthatnátok velem is a siker titkát.



2022. dec. 5. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre
2022. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 1-es! Azt még elmondanád, hogy milyen nemű vagy?


Ezt elfelejtettem írni, de jó lenne, ha minden válaszoló leírná a nemét is, az sem lényegtelen infó ennél a témánál.

2022. dec. 5. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Vizelni.
2022. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 nő
2022. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is kis mérettel élek.voltak barátnőim akik szerettek es szex is volt rendszeresen ki is tudtam őket elégíteni.most evek óta hazas vagyok szep fiatal szexi nő a párom.es o neki a sincs semmi gondja a meretemmel.tehat mondhatom szerencsés vagyok.de az igazsághoz hozzátartozik az is ,hogy mindegyikük egyhangúan vallotta jobban tetszik nekik a nagy meg stb.es igen fantázia téren a feleségem is kipróbálná egy nagy bajdorongal a szexet.nem cserélne le vagy csalna meg soha ezt tudom.de elméletben benne lenne.tehat az egyik szemem sír a másik nevet.ez ilyen dolog.adj magadra tűnj magabiztosnak legyen jó a humorod es ne reklamozd,hogy szorongasz a mereted miadt.igy kaphatsz egy csomó nőt es parodra is találsz.biztos lesznek negatív elmenyeid de azokon túl kell lépni.
2022. dec. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pisilesre talán még jó!Csak arra vigyázz,nehogy lepisild a lábadat!
2022. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!