Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex nélküli pasik ugyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex nélküli pasik ugyan olyan flusztráltak mint a nők?

Figyelt kérdés

Miért okoz egyáltalán rosszközérzetet?

Egyáltalán miért vannak enyhén vagy akár nagyon kikészülve azok akiknek semmi nemiélete nincs?

Lehet az édesség, sport vagy akár másmilyen endorfin termelést okozó bármi máson kívül helyettesíteni?



2022. dec. 5. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert mi is csak állatok vagyunk, és az életbenmaradás után a fajfenntartó ösztönünk a legerősebb.
2022. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább kiégést tapasztalok. De erre rátesz ez a takony idő is. A csoki meg nem pótolja az érintést, és a pozitív visszacsatolást az ellenkező nemtől.
2022. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

Hát én szűz vagyok, 32 éves férfi és örülnék, ha csak az lenne a bajom az életben, hogy nem kettyintettem még.


Kikészülve és folyamatos rossz közérzetben a mai világ meg ebben az országban való lét tesz. De a közeljövőben ki akarok innen költözni, mert ez már tényleg betegséget okoz ez a hely.

2022. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is inkább a kiégést vettem észre magamon nem az ingerültséget.
2022. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Csupa érdekesség. Állatiasösztön,kiégés, szűz, kiégés.

Flusztráltságot neketek is okoz?

4-es, kiért égtél ki? 2-es 4-ws ugyan az. Ez, hogy?

Szűz 32 évesen? Akkor honnan tudod, hogy mit okoz a hiány?

Tehát akkor most mi is van?

2022. dec. 5. 19:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy katolikus papot vagy szerzetest inkább. Ők jobban tudják, mint az oldalra író emberek, hiszen itt a többség minden héten szexel...
2022. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ááh mily furcsa válasz erre. Mi van ha nem? Nem mindenkin teheti meg szerintem.
2022. dec. 5. 19:50
 8/16 A kérdező kommentje:
Az oldalra író emberek közt is tán a szűzeken kívül van még ember aki szintén valamiért tartja az önmegtartóztatást? Vagy ez ekkora újdonság lenne?
2022. dec. 5. 19:57
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
A frusztráltság az csak egy járulékos állapot, ami a szuzeseggel jár. A gyűlölet, azon belül inkább a nőgyűlölet, az irigység és a harag, hogy "neki van nője, dug össze vissza, nekem meg nem jut, hogy az a kis ribi minden héten mással van, de én nem tehetem be neki" Ebből fordul át torzba és minden nő egy utolsó k&*va, r&$anc, szajha lesz számára, amorf képet fest az elme és nem lesz előtte példa, hogy hogyan kell viselkedni egy lánnyal, nővel és el kell telnie sok évnek ahhoz és el kell rontson sok kapcsolatot ahhoz, hogy ezt az amorf és torz képet eltuntesse és lásson tovább a saját fájdalmán, azon, hogy csak ő tehet, illetve tehetett erről és a beismerés, hogy hány lánynak a lelkébe taposott ez miatt bele...
2022. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értelek 9-es és átérzem a fájdalamad (félig) azért csupán félig mert szűz vagy az elmondásod szerint. Ezekszerint nem azért tartod az önmegtarotóztatásod mert úgy gondolod, hogy ez most így jobb hanem még el sem kezdtél semmit ebből a fajta életvitelből. Kérdés, hogy miért tartod olyannak a nőket amilyennek? Miért tápláltál magadba egy ilyen fajta félelmet, megvetést, lenézést? Nem gondolod, hogy valahogy uralkodnod kellene ezeken a fajta érzeseiden? Hisz ember vagy. Egy egyszerű, érző ember. Ha merő kedvességből ér hozzád valaki már az is idegessé tesz például?
2022. dec. 5. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!