Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik a salátás puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik a salátás puncit szeretitek milyen az ideális punci?

Figyelt kérdés

Mennyire legyenek nagyok a kisajkak, csikló, milyen színű?


"Csak a baba szép" megjegyzéseket nem kérek!



2022. dec. 6. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Eddig még nem méregettem egyik exemét vagy partneremét sem. Az hogy baba, saláta, természetes vagy szőrtelen, nekem soha nem volt párválasztási szempont.


1cm és 7cm között tetszik leginkább. Csikló meg mindegy milyen színű, minél nagyobb, annál jobban tudom szeretgetni 😋


Legfontosabb hogy egészséges legyen a punci, és jó nedves


Kérdező, eddig milyen tapasztalataid vannak? Hány éves vagy?

2022. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Minnel salatasabb annal izgibb :P
2023. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
baba
2023. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jó nagyra duzzad a csiklója mikor felizgul. Egészséges és kakilás után lehetőleg megmossa a gazdája (meg nyilván a popóját is), emiatt mindig egészséges illata van 🥰


Ha valaki magá(é )ra ismert és van kedve egy nagyon kedves, őszinte férfival beszélgetni annak szívesen fogadom levelét

2023. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
majonézzel szeretem
2023. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!