Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szeretitek az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretitek az anális szexet? Milyen gyakran csináljátok? Mekkora arra az ideális méret? Ja és milyen gyakori ha popsi felől van orgazmus?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 13:34
 1/7 Pomazi73 ***** válasza:
58%
Nagyon szeretjük. Sokszor csináljuk és mindig van orgazmus közben. Különben nem csinálnánk
2018. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem
2018. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
1× próbáltam. Én kértem. Nagyon fájt többszöri nekifutásra is. Azóta nálam szakító ok.
2018. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mindkett szeretjük adni és kapni is.
2018. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Napi anál kérdés...
2018. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Bizonyos átmérőig nagyon kellemes tud lenni, ez nálam 4 cm. Orgazmusom nincs ugyan tőle, de én ezen a téren amúgy is nehéz eset vagyok, de ettől függetlenül baromi jó érzés. A jelenlegi partneremnek vastagabb, így már nehézkesebb, ritkán is csináljuk, csak amikor már nagyon vágyom a dologra.

35N

2018. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem meret fugo nekem 6 vastag es a baratnom birja
2019. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!