Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért nézik le emiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nézik le emiatt az embert?

Figyelt kérdés

Ha a 17-20 éves csajok jönnek be egy 30+ évesnek leginkább, és szívesen lép az illető a tettek mezejére.


Kort és nemet is írjatok kérlek.



2022. dec. 7. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Mert beszariak vagy mert ők már máshol tartanak az életben

Így is úgy is irigység

2022. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ezekkel foglalkoznod. Ha kölcsönös a szimpátia, senkinek semmi köze hozzá. F
2022. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Privát vadász kérdés!
2022. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem nézek le senkit emiatt
2022. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha a szeretet kölcsönös
2022. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kor kérdése. Voltam 24 évesen 45 éves nővel... Oda voltam 25 évesen egy 35 éves nőért, aztán 26 és 30 közt egy 30 évesért. Aztán össze jöttem 30 évesen egy 17 évessel, ami annyira jól sikerült hogy még mindig velem van. Így most én vagyok 33, ő 20.

A megszóvás dologgal én is találkoztam, mert azt hiszik a könnyű punciszerzés hajt. Pedig az hogy fel tudsz e szedni nőket abban nem a nők kora, hanem a te képességeid a fontosak.

Van aki a nála fiatalabakat (a saját korát soha) gyereknek tartja. Volt hogy egy 20 éves mondta a 18 évesre, volt hogy 30 éves a 25 évesre hogy gyerek. Pedig koránt sem azok, de a saját szemszögük ezt kívánja meg hogy önmagukat feljebb rangsorolják.

Mások az idősebb félt tartják gyerekesnek, amiért neki jó a fiatal.

Megint mások szimpla irogységből. Amiért neked nem jó a nár kicsit kiégettebb, ráncosabb testű (nem feltétlen kívül, lehet belül) 30as ami a te korod és abbol kéne válogatni. Ami nekik jutott pasiként, vagy amik ők nőként.

2022. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert te idősebb vagy, ennélfogva tapasztaltabb, okosabb, dörzsöltebb, mint egy 17 éves. Simán fennáll a lehetősége hogy kihasználod a lányok tapasztalatlanságát. Az esetek 1%-ában működik ez a felállás és lesz belőle tartós kapcsolat, esetleg később család, de többségében a férfiak csak a szexre mennek, a naiv tinik pedig belemennek, mert elhiszik a szerelmet (a korabeli csávók még tapasztalatlanok, ezért mennek bele ilyenbe).

Én nem nézlek le, csak tisztában vagyok a helyzettel, amit fentebb leírtam.

2022. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert úgy érzik, hogy megragadtál azon a szánalmas szinten, hogy csak a tökéletes test számít, nem pedig az, ami mögötte van.

Érthető, hogy a 18-as pipik a legszebbek, de gyerekesek hozzád képest, gondolkodásra és viselkedésre is.

Ezért azt gondolják az emberek, hogy sekélyes vagy, mert neked csak a külső számít.

Ennyi a titok. ^^

2022. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6. Vagyok megint.

A többiekkel annyiban nem értek egyet, hogy tapasztaltabb lenne egy idősebb. Van amit egy 15 éves is tudna tanítani, mert annyival több partnerrel volt már.

A másik hogy kb egy embernek hány párja van az életben amire eljut az utolsóig? 3 vagy 6 vagy 10? Van akinek több is, vagy kevesebb. Hogy ebből az egyik nagy korkülönbséges volt e, ugyan mit számít összességében?

2022. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

3-as, kérlek ne magadból indulj ki.


Korotokat nemeteket nem nagyon írtatok. 😐

2022. dec. 7. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!