Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire jól mehet anyagiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire jól mehet anyagiak terén a Budapesten hirdető lakásos prostiknak?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen nem voltam nővel. Igaz, az utóbbi időben nem is kerestem őket, csak a céljaimra összpontosítok. Több lányt is felhívtam, és mindnél 20 ezer forint volt a tiszteletdíj 30 percre, ami tulajdonképpen a zuhanyzással együtt 25 perc. Na, mindegy. Nem volt rossz élmény, de azért elgondolkodtatott, hogy fél óra alatt megkereste a napi bérem, amit én 8 óra munka után kapok meg. Napi 5 vendég után, 2,5 óra után már 100 ezer forint. Azért ez nem gyenge. Vagy ti hogy látjátok? Ja, és egy csinos, de nem fullos lánynál jártam.

2022. dec. 7. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

20 ezer ft fél óra?? Ezek nem normálisak.

A 7 ezer/óra jobban hangzana.

2022. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Infláció van a k.rváknál is 😂 Igen, nem kevés pénz (megjegyzem ha 20k-t kér fél órára akkor kérjél órás programot jobban megéri), ama "apró" körülménnyel hogy számára vadidegen, általa nem kívánt pasikkal kell dugnia tucatnyival nap mint nap + a kockázatok hogy gixer lesz.

Ja és nem a teljes nettó bevétel az övé, fizeti a kúrókéglit, a hirdetést + a "védelmet" (ez utóbbi több száz k lehet havonta).

2022. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Több 100 ezer havonta védelemre? Túlzásnak érzem.
2022. dec. 7. 20:15
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Baromsàg, nem fizetnek védelemre egy Ft ot se.de nagyon sokat keresnek.alaphangon 2-3 millió havonta tisztàn megvan.
2022. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem csodálom, hogy eszük ágában sincs többé dolgozni...
2022. dec. 7. 21:04
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
#3 hát amikor 1-2 kigyúrt ööööö napbarnított felmegy (vendégként bejelentkezve csak az ajtóban derül ki mi a pálya) a lakásoshoz akkor elég hamar meggyőzik hogy neki a védelem bizony ennyibe fog kerülni 😂 Gondolod havi 10k-ból veszik a merdzsót meg az ujjnyi vastag fukszokat?
2022. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már bécsi árak , bár itt az órás program ami 50, de na.. Mivel a Szájer és Kaletapártoló magyar kormány de az előzőek sem rendezték a helyzetet, úgy húznak le a csajok és a bandáik minket ahogy csak akarnak.. Ha valóban teljes tiltás lenne akkor a hirdető oldalakat blokkolnák, bár reménytelen ezt az ősi mesterséget megszűntetni... Amúgy ez a kamu kötelező zuhanyzás mindig idegesített, mert akkor jöjjön be a csaj és fél órában akkor is csináljon valamit.. Édes istenem, 2009-ben még vidéken 30 Km-ről egy harmincasért lakásra hívtam csajt és még értelmes is volt..
2022. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20/fél óra Pesten reális, vidéken 20-ért egy órára is van nő.
2022. dec. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Napi 150-200e-t egy jó csaj összeszed, nem dolgozik minden nap, így kb. havi 2 milliót szed össze, abból lejön a lakás bérlet, a többi tisztán megmarad neki, ha szabadúszó ...
2022. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért az nem semmi. Ha napi szinten megkeres 200-at, akkor két nap alatt megkeresi a havi fizetésem. Picit aránytalannak érzem...
2022. dec. 8. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!