Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » " társkereső " hol? Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" társkereső " hol? Tudnátok olyan irodát vagy weboldalt ajánlani Budapesten ( esetleg Zala megyében) ahol "értelmiségi" keresők fordulnak meg leginkább, tehát speciálisan igényesebb ügyfélkör van? ( nem tévesztendő össze az anyagiakkal )

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
elittars.hu
2015. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a neved elárulja, h egy stréber csaj vagy, akivel nem tudom felvenni semmiben a versenyt, csak a matekban, de ott le is pipállak. :D és az tök jó lenne, ha tényleg igazam lenne előző poénommal. :D


ebben a két megyében sajnos jelenleg 0, azaz nulla értelmiségi férfi él, de egy pillanat és utánanézek, hátha tévedtem. loading, loading, loading... Tényleg nincs egy se. :(


Egyébként most nem azért, h beszóljak, de ha értelmiséget keresel, akkor levelezel vele párat, és rájössz, h az, vagy nem az. :) De egy szuperül kidolgozott test majd elveszi az eszedet neked is, szóval sajnálom, nem fogsz találni ilyet. :(


mellesleg még annyit, h menj inkább a tudományok témakörbe, ott van egy-két okos ember, ott ráírsz a szimpatikusokra, és meg is van a megoldás, ott találni fogsz értelmiséget. :) Jaj, Tudomány témakör, fel foglak lendíteni, de ez sok pénzetekbe fog kerülni srácok, h küldöm oda a csajokat. :D

2015. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nincsen zalában értelmiségi férfi?!De van,több is mint hinnéd...
2015. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elittárs az nem átverés? Én is akartam már regisztrálni oda, de úgy hallom, hogy a legtöbb funkcióért lehúznak pénzzel, ráadásul törölni sem lehet magad.
2015. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kissé mellétrafáltál......:)

Nekem az a "problémám" , hogy speciális jellemzőkkel bírok, ugyanakkor meg nem mozgok olyan helyeken ahol hasonszőrüek volnának, főleg nem szabadon.

Interneten helyeket amiket láttam oda vagy be sem megyek vagy szinte semmi esélyt nem látok.Irodákkal kb ugyanez. ( ismétlem: láttam, tehát nem voltam még sehol)

Mert nem milliomosra vadászom, nem diplomára, nem üzletemberre......hanem 48-54 közt egy sportos, intelligens, "vagány" de ugyanakkor "uriemberként is funkcionálni képes", "laza" férfi ismeretségére aki képes elfogadni azt, hogy: repültem, ejtőernyöztem, barlangásztam és most hajózni készülök és utálom a nagyképüsködős, tohonya és ütes fejű "férfiakat".....ám mindezek ellenére egy csinos, visszafogott, intelligens nő vagyok.

....aki nem hajlandó napokat arra szánni ( sem "lelkieket") hogy kommersz weboldalakon ismerkedjen.

2015. júl. 27. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is a hátamon van szőr inkább, szóval igazad lehet.


ismerkedj bátran társkeresőn, ha tényleg olyan "speciális" vagy, akkor megmondod, h ki az, aki komolyan gondol téged. :)

2015. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Keszthely ahol szívesen esetleg vagy főképp Budapesten.


Pont az "elittárs" volt kb egy éve az egyetlen próbálkozásom.....az vette el a kedvemet, ábránditott ki, beírtam szépen "mindent" amit gondoltam….......és kaptam levelet:

- egy kazánfűtőtől :))))

- egy kőmüves segédtől.....és még nem tudom.....Teljes intellektuális katasztrófa és mentális sokk.....


Sikerült azonnal likvidálnom a regisztrációmat.

Azóta nem hiszek,ez motivált a fenti kèrdès feltevésre.

2015. júl. 27. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!