Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti értetek már más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti értetek már más lány melleihez? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2022. dec. 10. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, biszexként voltam már kapcsolatban lánnyal. Elsőnek izgalmas, de jó érzés volt.
2022. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Mammografiát végző asszisztensnő vagyok. Munka.
2022. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen, baratnoim mellett fogtak mar meg
2022. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Pl. mert panaszkodtam a sajátomra, erre a barátnőm mondta, hogy az övé is olyan, végül inkább megtapiztuk egymás mellét tudományosan vizsgálva a dolgot.
2022. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen. 14-15 évesen az egyik barátnőmnek nem volt még igazi melltartója csak sport. Elmentem vele venni egyet és mikor felprobalta akkor fogtam meg
2022. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
88%
Mikor még sulis voltam húztuk a fiúk agyát, és fogdostuk egymást előttük egy volt barátnőmmel, meg pufit ettünk úgy, hogy ő bekapta az egyik végét, én a másikat. Persze csók nem lett belőle. Xddd
2022. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Az én mellemet fogta már meg több lány is
2022. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Én sokszor aludtam barátnőimnél vagy ők nálam. Egyszer valahogy úgy jött ki, hogy felébredtem és a kinyújtott karom végén, a markomban az egyik ott alvó melle volt. Nyílván karnyújtásnyi távolságra aludt tőlem, én meg szétterpeszkedtem megint.

Először azt hittem álmodom, ráadásul ő is akkor nyitotta ki a szemét és lenézett a mellére hogy mi a francot csinálok. Sikítva ugrottam fel, nekem ez kínos volt.

2023. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Barátnőim mellét folyamatosan.

Nincs biszex hajlam, csak poén.

Mindig viccelődünk hogy de jó a segged/milyen fullos cs*cseid vannak

2023. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen gangbangbe
2023. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!