Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi az ideális szex egy héten?

Figyelt kérdés

Tudom, buta kérdés de, én háromszor szexelek egy héten a barátnőmmel (ő 23 éves, én 29)

Többet nem szeret egy héten. Naponta egyszer lehet csak (Tehát ha reggel volt, este már nem lehet) másnál is van ez így?


2022. dec. 11. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Három, négy elég egy héten, de az se baj, ha több is van, ahogy az idő, energia engedi. Hétvégén, ha van idő, akkor többször is lehet.
2022. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol heti 2 és 4 között, ami sok dologtól függ. De a reggeli nem zárja ki az estit, bár viszonylag ritka.
2022. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy mindennap van hogy csak heti3. Kedv, hangulat, ciklus függő
2022. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ: kedv, energia, stressz vagy csak nem vagyunk ráhangolódva egymásra. Volt olyan, amikor 1-2 hétig nem szexeltünk, de olyan is volt, hogy pár héten keresztül napi 2-3x is csináltuk.

Átlagosan heti 3-4x elég mindkettőnknek.

2022. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én a napi 1-2nek örülnék a legjobban
2022. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Heti 2-3 bőven elég.
2022. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 legalább lenne ideális, de mivel összekaptam vele, most több mint egy hete nem volt.
2022. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!