Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki ilyen kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki ilyen kapcsolatban él, van esély hogy találok ilyen partnert?

Figyelt kérdés

Olyan párkapcsolatra vágyom, ami alapvetően a hétköznapokban a megszokott, mindkét fél egyenlő, romantikus, együtt csinálunk programokat (pl túra, mozi, főzés stb). Miközben otthon, a hálóban a szex téren szereti a bdsm-et ahogyan én is. Főként ha ő is szereti mind domináns mind szubmisszív szerepben.

Eddigi párkapcsolataim során megvoltak a romantikus hétköznapok, programok mint egy "normál" kapcsolatban. Viszont a bdsm nem jött be egyik partneremnek sem.

Viszont van olyan is, amikor a kapcsolatban annyira jelen van a bdsm hogy szinte 0-24-ben jelen van, kb mintha folyamatosan az egyik fél a másik alárendeltje lenne. Viszont nekem az egyensúly kellene a két "életmód" között.

Van aki így él, így a párkapcsolata, házassága? Hogyan és hol ismerkedtetek meg, hogyan jött a kapcsolatotokba a bdsm? Vagy már eleve eszerint kerestetek párt? Köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 11. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igy elek hazassagban, nem eszerint kerestem, szex kozben kiderult hogy o is szereti

N

2022. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azok közül is, akiket érdekel a BDSM, a legtöbben erre vágyunk. Teljesen normális az igényed.
2022. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
A nagyregenybol a nem es a kor kimaradt
2022. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Igen, van ilyen kapcsolat. Nekem is volt. Sajnos vége lett.


A BDSM nem valamiféle elképesztően különleges dolog, amit muszáj sötét klubok mélyén gyakorolni. Egyszerűen preferencia. Eleve mi számít annak? Sok nő szereti, ha húzzák a haját, vagy ha lenyomják a fejét az ágyra, az már BDSM?


Azt viszont tudd, hogy a BDSM egy kib.szott drog. Így, jelzővel. Ha egyszer valakivel igazi harmóniát találsz, örökre összekapcsol. A BDSM-párok szakításánál nincs fájdalmasabb, megsemmisítőbb trauma.

2022. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként én is ilyen kapcsolatot keresek, ha switch lány vagy szólj.
2022. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Az smpixie oldalt nézd meg. Ott találhatsz ilyen partnert.
2022. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

4

Sztem nem is lehet igazi szakitasrol beszélni ezekben az esetekben.

Nekem az összes ilyen partnerem időnként felbukkan, nem tudunk örökre búcsút inteni egymásnak.


Persze atalakulnak a kapcsolatok, de az, hogy egy erintessel be tudod indítani és rezonal mindenre az örökre megmarad.


Legalábbis az én partnereim esetén...

2022. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

A vágyad teljesen normális. Bármennyire hihetetlen, elég sok hasonló párkapcsolat van.

Nem érdemes BDSM témájú oldalon keresni a párod, mert ott aztán találnál mindent is, kivéve azt, aki szintén ilyen kapcsolatot szeretne.

Hétköznapi módon ismerkedj. Elég nagy esélye van annak, hogy pont megismersz egy olyan embert, akit szintén érdekel a BDSM. Vannak jó cikkek a neten arra, hogy hogyan beszéld meg már az elején ezeket a dolgokat.


Párommal mi is hasonlóan élünk. Hétköznapokban teljesen normális életet folytatunk, de a hálószobában előfordul a BDSM rendszeresen. Az ismerkedés sem céltozzat BDSM partnerkereséssel történt.


Szóval hajrá, nem veszett ügy! :D

2022. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Mi alapvetően így élünk. Megvannak a "normális" hétköznapok, de egyébként a szexben és otthon is a feleségem a domináns és én az alárendelt. De ez csak így kettőnk közt barátaink se tudják ezt így.


A BDSM sok esetben nem egy szexuális dolog sokszor inkább egy életstílus.


Nálunk sokszor van olyan, hogy ol a feleségem néhány hétre farokketrecet tesz rám és mindketten élvezzük. De ezt se tudja a környezetünkben senki. Nem az alázás a célja nálunk, de ő a domináns és én az alább rendelt.


Nem ezalapján kerestük egymást de ahogy együtt voltunk és nyíltunk meg egymás előtt kiderült, hogy ez mindkettőnknek izgalmas ez rgy fűszer a kapcsolatban és csiszolódtunk egymással folyamatosan.

2022. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

#9es ez nagyon izgalmas, nekem is nagyon tetszene.

Sajnos nekem a férjem nem nyitott rá

2022. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!