Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért végződött azzal idáig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért végződött azzal idáig az összes kapcsolatom, hogy hűtlen volt a partnerem? 17F

Figyelt kérdés

Idáig 3 komoly kapcsolatom volt, 16-17 éves lányokkal, az egyik 3 a másik kettő 6 hónapig tartott, de mindig ugyanaz a vége.


Nyitott téma volt az igények az ágyban, de egyikőjük se panaszkodott sose, és én úgy éreztem, hogy tényleg szerettem őket, relatíve sok időt is töltöttünk együtt. Ha ők már nem szerettek miért nem szakítottak, ahelyett, hogy így érjen véget?


Csak én vagyok hülye vagy manapság sajnos a lányok túlnyomó része ilyen? Nem hinném, hogy érdekből, vagy a pénzemért lettek volna velem, nem vagyok se befolyásos se vagyonos ember.


Mit csinálok rosszul? Nem akarok folyton kutakodni utánuk vagy ellenőrizni az életüket, de nem akarom még egyszer ilyen szituációban találni magam.


Kiábrándultam a kapcsolatokból egy időre, de most nagyon jól kijövök egy lánnyal, és úgy érzem ő szeretne többet is, és nem akarom megbántani, meg lehet én is, de ezen a ponton félek hogy megint csak fájdalom vár rám az egész végén.



2017. jan. 11. 18:19
 1/5 Chopen ***** válasza:
Lehet meguntak, szakítani meg gyávák voltak, úgy voltak vele, hogy így majd veszed a lapot.
2017. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találtad még meg azt a lányt akibe van értelme beleszeretni. De amég ő nem jön el, ne zárkózz el csak azért a lányoktól, mert félsz a csalódástól. Ígyjártam anyátokkal Ted Mosby...ő sem adta fel.!!!
2017. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es válaszolónak


Nem az amelyikről kiderült hogy egyébként meleg?

2017. jan. 11. 22:35
 4/5 anonim válasza:
Azért jártál így mert sz@r világot élünk, a lányok pedig büdös ribizlik! Komolyan én már undorodom tőlük.
2017. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit mondjak elég koravénen írsz, 17 vagy még csak, a lányok is elég fiatalok, plusz igen nagy ribizli hajlamuk van...ha 20 lennél teljesen máshogy válaszolnék, de sajnos azt kell mondjam, hogy manapság nagy divat, hogy először kiélik magukat a fiatalok, sajnos valakinek ez akár 50 éves koráig tart...de a lényeg, hogy még biztos nem fogod megtalálni az igazidat így 17 évesen, gondolj bele együtt lennél egy lánnyal 10 évig, majd jön a kapuzárási pánik és majd akkor csalod meg mert már meguntad...Biztos "romantikusabb" alkat vagy mint a többi 17 éves, de ha lesz is egy komoly kapcsolatod amit legalábbis te annak tartasz, annak is vége lesz, mert főleg a tizenévesek nagyon szeretik próbálgatni a szárnyukat...
2017. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!