Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem válaszol senki, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol senki, ha privátot kap ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 19:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Ritkán kapok privit, de mindig válaszolok. Előfordult, hogy hosszú beszélgetés is lett a dologból. De ha olyan stílusban ír az illető, akkor rövid úton le is zárom a dolgot.
2022. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Csomószor kapok üzenetet és minden normálisra válaszolni is szoktam. Néha még a kevésbé érdekesekre is, mert miért ne? Amíg meg nem unom vagy fel nem bosszant.

Általában viszont rákeresek és ha volt korábbi üzenet váltás, akkor ahhoz mérten vagy letiltom vagy válasz. Már a második oldalon gyűlnek a tiltottak. xD

Szóval ez nyilván nem igaz.

2022. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Mert az itt lévő válaszolok nagy százaléka nem tud egy epkepzlab levelet megírni. Mindig a szexre lyukas ki a beszélgetés, egysíkú, érdektelen, és unalmas. Aztán ha nem válaszolok vagy mondom hogy nem akarok beszélgetni akkor az én k.anyamat. Használom már pár éve ezt az oldalt, 3 olyan ember volt innen akikkel tudtam olyan minőségi beszélgetést folytatni hogy utána tartósan dumálunk más felületen is, vagy találkoztunk személyesen.
2022. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

Mert a többség bunkó, alpári stílusban írja a saját vágyait, elképzeléseit, illetve rögtön a kedvenc pózomra kíváncsi, vagy hogy mióta nem vagyok szűz.

Ha valaki értelmes levelet ír, annak mindig válaszolok, még akkor is, ha nincs kedvem beszélgetni, akkor azt írom meg.

2022. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én az elmúlt hónapokban minden üzenetre válaszolok témától, stílustól függetlenül aztán majd alakul.

Volt már sokféle fejlemény, két lánnyal is találkoztam már innen, voltak hosszabb-rövidebb beszélgetések, néha előkerül nyomulós üzenet is, (mivel pasi vagyok) ezeket illedelmesen visszautasítom, szóval ez nem igaz, hogy senki nem válaszol.

viszont ilyenkor érdemes elgondolkodni, hogy milyen tartalma van az üzenetnek, nem e abban van a hiba.

2022. dec. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálam az összes privátozó (mindig ugyanazok) már le van tiltva, tehát meg sem kapom. Szexpartner keresők, képkéregetők, faxszmutogatók vagy verők, “véleményeznéd a farkam” szóval ezekkel nem akarok írogatni, azért… Értelmes ember már alig akar itt. Ők kérdeznek és ha normálisan kérdez, válaszolok is és nem gondolják tovább, de ez nagyon ritka és nő nemű 😀 L.
2022. dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert 10-ből 9 alkalommal az lesz a kifutása a levélváltásnak 3 üzenet alatt, hogy nem akarok- e mégiscsak valamilyen formájú kapcsolatot, annak ellenére is, ha már az elsőben leszögezem, hogy nem keresek senkit. Jönnek a dp-k és lehetne sorolni... inkább nem válaszolok, akkor elkerülöm ezeket a barmokat.
2022. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

Szinte mindig válaszolok, de a bezsélgetések elhalnak két dolog miatt.


1. Nem akarok innen kapcsolatot. Nem fedem fel a kilétem.

2. Nem érdekel farokfotó.


Pedig egyébként tök őszintén válaszolok, szívesen beszélgetek szexről is. Izgató dolgokat olvasni, de írni is szeretek.

Ugyanakkor én sem viszem tovább a beszélgetést, ha több ezer karakter gépelése után annyi választ kapok, hogy "Hú, de izgató. Megdugnálak!"


Erre ugyanis nincs mit válaszolni. Valami hasonlóan érdekes sztorit, vagy akár kérdést szívesen veszek, de egy "Dugni akarok" szintű levélre nem lehet érdemben reagálni.

2022. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Alapvetően minden levélre szívesen válaszolok de akivel már beszéltem korábban annak nem írok vissza többet mert nem véletlenül maradt abba a beszélgetés.

De az átlag üzenetek stílusa és tartalma 10/2 úgyhogy nem lehet itt hosszasan beszélgetni. Van egy pár férfi aki szó szerint ugyanazt a szöveget küldi el minden egyes nőnek minden egyes hozzászólás után. Aztán csodálkoznak hogy nem ír vissza senki.

2022. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%
Most is egy faszi itt pattog hogy miert nem.irom le hogy nezek ki, hiszen csak leiras. Es meg fel van haborodva hogy hat nem kepet kert... Kozben elejem leszogeztem hogy nem ismerkedek.
2022. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!