Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A nemválaszolás joga szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemválaszolás joga szerintetek is bunkóság?

Figyelt kérdés
Sokszor fordul elő, hogy normálisan írok Grindren vagy Romeon és csak azt látom, hogy az illető megnézi és válaszra sem méltat. Ezt egyszerűen modortalanságnak gondolom, mert annyi tisztelet mindenkinek jár, hogy legalább egy nemleges választ kapjon.
2022. márc. 11. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintünk nem az.
2022. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Az.
2022. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Általában válaszolok, de ha valaki huszadjára is ír, miután kioffoltam, nincs kedvem megnyitni sem az üzenetét. Vagy ha valaki nagyon kiesik a megadott korhatárból, annak sem szoktam.
2022. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki huszadjára ír és megbeszéltétek, hogy nem egymást keresitek, akkor miért nem tiltod le?
2022. márc. 11. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Kedves hármas: nekem is van olyan, hogy nem emlékszem hogy beszéltem az illetővel és azt gondolom először írok neki
2022. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem bunkóság, nem kötelező ismeretlen embereknek válaszolni.
2022. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Valahogy úgy gondolom, hogy minden emailre, üzenetre, sms-re illik válaszolni, akkor is, ha nemleges.

Így tettem mindig, mikor társkeresőztem és a "nem"-et is azonnal megértették.

Az ,hogy mindig válaszoltam, nem is egy szóval, azt sokan megköszönték, mert elszoktak ma már a normális hangtól,kommunikációtól.

Itt is írok mindenkinek, aki ír.


Szerintem nem válaszolni modortalanság .

2022. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Belegondoltam

Most jöttem rá nekem is vannak olyan emberek akiknek nem válaszolok mert én nem törlöm az előzményeket és látom hogy már beszélgettünk.

Volt hogy ezt meg is írtam nekik mind csodálkozott rajta -

Már nem válaszolok. Régebben másik profilja volt esetleg de azt is megismerem.

De már van barátom, előtte 10 éven keresztül koptattam a klaviatúrát és alkalmiztam.

2022. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 budaiz ***** válasza:
76%
Bunkóság.
2022. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!