Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő szex kihagyás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő szex kihagyás után jön a legtöbb sperma?

Figyelt kérdés
Igaz hogy egy idő után már csak sűrűsödik?
2022. dec. 12. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
3-5 nap
2022. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
1 hét után
2022. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem hátrány ha minél több nap telik el két élvezés között, de ami nálam inkább számít, hogy mennyi ideig tart az izgatás.

Gyakoribb, hosszabban tartó izgatás mellett általában több jön, mint egy gyorsabb élvezés során 3 nap után.

2022. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem maszturbálok, ezért csak éjjeli magömlésem volt, de rá 3 nap után szex, beleélveztem a nőbe, ment kimosni magát, és visszajövet azt mondta, ez rengeteg, vagy fél decit belenyomtam. Már nem emlékszem a számra, lehet, hogy egy decit mondott, a lényeg, hogy igencsak meglepődött. Nem annyira felhánytorgatásként mondta, mert utána megint engedte, csak másnap reggel a 3. szexnél húztam óvszert, hogy azért ennyit mégse élvezzek bele. Én hülye meg szakítottam vele, pedig azóta is együtt lehetnénk és folyamatosan tolhatnám tele, mert tabit szed. Idióta vagyok! Kétszer visszakönyörögtem magam, de elutasított. Azóta is minden nap bánom.
2022. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 nap is elég
2022. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2 dologtól függ

mennyi idő telik el 2 élvezés között ez a sperma mennyiségére lesz hatással

meddig izgatod a péniszed ez a kísérő prosztataváladék mennyiségére lesz hatással

2022. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 nap
2023. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!