Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, Karacsonyra elfogadnat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, Karacsonyra elfogadnatok ajandekba vibrit vagy dildot?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitől? Nagymamámtól furcsa lenne, páromtól elfogadnám.
2022. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag a páromtól fogadnám el.
2022. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ew van valami kedvenc, amire vagytok?
2022. dec. 14. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, de drága. Womanizer premium.

#2

2022. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez nem jó meglepetés.

Csak úgy tudom elképzelni ha előtte beszélgettünk a témáról, netánm valami vágyam említettem neki és erre reagál.


Kaptam már vibrátort ajándékba, kettőt is. Az egyik az csak egy sima, legyen valami volt és beszéltünk is róla. A másik meg egy óriási darab fogalmam sincs milyen indíttatásból. Kétszer ha próbáltuk és egyszer vettem elő magamtól. El van ásva valahova és már akkor sem örültem neki, mikor megkaptam.

2022. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van kettő is, szóval nem kell. De egy szép 18-19 centis farok jöhet, ha a hozzá tartozó pasi finoman tud csókolni... 😉

22L

2022. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem gyakran vesz nekem ilyesmit, de karácsonyra nem örülnék neki. Nekem az olyan gáz hogy karácsonyi ajándéknak ilyesmit venne.
2022. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra nem biztos, hogy ez a legjobb ötlet. Inkább Valentín, vagy nőnapra inkább illik ilyesmit.
2022. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!