Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik is rendesen nedvesed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik is rendesen nedvesednek? És elmis élvez némelyik?

Figyelt kérdés
Felizgulnak rendesen? Furcsa elképzelni... Vagy csak síkosítóval megy minden?

2022. dec. 14. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem élvezik és nem is élveznek el
2022. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlen izgul fel, de nem is dolga. Erre az esetre van a sikosító.
2022. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én 25 lánnyal voltam az évek alatt, 3-4 nedvesedett be érezhetően. Ami elég kicsi arány
2022. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Két prosti élvezett el csak tőlem vagy alattam. Az egyikkel már baráti viszonyban voltam, és meghívott vacsorázni (?!). A másik csak alattam élvezett el, de nem tőlem, mert simogatta magát. Gondolom már elege volt a nap végén.
2022. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, van prosti orgazmus, és a szexet is élvezi -már akivel, már amikor - némelyik. Bár nem túl gyakori egyik sem. Nem annyira más dolog ám ez, mint egy kissé undorító fizikai munka. Pl egy segédápolónak sem könnyű, de van, hogy ő is talál örömet a melójában.
2022. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bár tudnám, hogy a hármast miért pontozta le a Gyakori népe.
2022. dec. 14. 16:23
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Igen, a prostik is elélveznek, méghozzá kétszer is: először mikor a kuncsaft fizet neki, másodjára mikor befejezi és elhúz 😂

Persze, teljesen életszerű hogy az összes prosti nimfomán és arra vágyik vadidegen pasik töcsköljék napról-napra, minden nap akár 5-10 fickó is, fiataltól az öregig, vékonytól a kövérig. Nem ám alkalmanként, hanem nap mint nap, mindegyikhez jópofát vágva. Akkor is ha fáradt, akkor is ha rosszkedvű, terpesszen és élvezze. Így gondoltad?

A prosti megtanulta kikapcsolni az agyát, elengedni az izmokat + síkosító hogy lihegj felette arra az x percre amit kifizettél de közben fejben már teljesen máshol jár és alig várja végre befejezd.

2022. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
#7 Te prosti vagy, hogy ilyen részletekbe menöen tájékozott vagy? Vagy nem prosti, söt nem is nö, csak igy képzeled el?
2022. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez amit a #7 ír létezik, de egy sztereotipikus baromság.
2022. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

#8 miért mit vártál, hogy a prosti öröméből dönt úgy hogy jaj de jó lenne naponta x db vadidegen pasival dugni, kint állni az út szélén, vagy az aluljáróban télen-nyáron, a melóstól a török kamionosokig mindenkit lerépázni? Avagy juj de jó lenne k.rvának állni, mert az olyan jó buli?

Próbáld ki hogy parancsra dugsz, szinte bárkit aki jön és fizet. Lehet nagy csődörnek képzeli magát valaki de amikor már 10. napja csinálná akkor rájönne incifinci élvezet sincs benne. Az egész iparág a pénzről szól.

2022. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!