Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet tisztítani a puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet tisztítani a puncit rendesen fürdés nélkül? Mivel?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok(nem kérek privátot!!!), ezért nem sok tapasztalatom van az ilyesmiben. Ha lezuhanyzok és utána elmegyek itthonról, utána elég hamar büdi lehet. Ha például sokáig tartogatom a pisit, vagy szimplán csak eltelik pár óra, már szoktam érezni a bugyimon, hogy nem a legjobb illatú. Ha arra kerülne a sor, hogy valaki ki akarna nyalni, akkor hogy tudnám gyorsan felfrissíteni magam?

2022. nov. 8. 17:28
1 2
 1/19 Tamara2022 válasza:
96%
Nedves intimkendő. És hidd el, nem leszel tőle r1banc!:)
2022. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
45%
Tartsd csupaszan, és könnyen meg tudod mosni vagy törölni.
2022. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
4-5 óra pálás után nem fogod tudni annyira letisztogatni, hogy valaki ki is akarja nyalni. De ne aggódj, a legtöbb pasi nem akar nyalni, csak szopatni. 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2022. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Hât ha pár óra után annyira nem jó illatú, akkor vmi szerintem nem stimmel. Ha csak rendes punci szaga van, nem tusfürdőbaz megint más.


Gondolom nem random akar majd kinyalni egy pasi. Ha meg randira mész előtte frissítsd fel magad, törlőkendő pl vagy szimplán megmosod alul magad rendes fürdés nélkül

2022. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Mellesleg a punciszag eleg izgató tud lenni, en nem torolgetnem a helyedben (nyilvan par ora utanrol beszelek, nem napokig...)

Ha egy faszi kíván és még ki is nyal akkor jobban jarsz ha ugyhagyod mint vmi alkogolos torlokendo v ilyesmi illatat vegye at.

Amugy ha leborotvalod az is segít kevesbe tartja meg a szagokat.

2022. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy természetes illata. A legtöbb pasinak az bejön, ne aggódj. Pár óra még belefér.
2022. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Törölték is az első válaszom.

A kérdésében azt írja, “ha valaki ki akarna nyalni”, szóval gondolom idegen pasinak is hagyná akivel nincs együtt, az pedig egyenlő a ribiséggel.

2022. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 NTBS ***** válasza:
100%
Intim törlőkendő.
2022. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sűrűbb betétcsere, intim törlőkendő és majd ha ott tartasz akkor tusolj le előtte. A b) verzió hogy esetleg valami kis "huncutság" (gomba) áll a héttérben (Canesten javallt), a c) hogy szimplán csak túl érzékeny az orrod.

Amúgy ha életkorban ott tartasz akkor gondolom amúgy is látogatod a nőgyógyászt, kérj tőle egy kenetvételt.

2022. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

19 vagyok és még nem voltam nőgyógyásznál. Úgy gondoltam, hogy majd az első után elmegyek. Így elég félelmetes, hogy még senki nem látott ott. Érdemes lehet elmenni?

2022. nov. 8. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!