Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szeretitek ennyire a kutya pózt? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt mondják, az ember az egyetlen olyan élőlény, aki egymással szembefordulva tud szeretkezni a párjával. Plusz, ez, azt mondják, ad egy meghittséget a dolognak. Mégis azt hallom manapság egyre több lánytól, hogy ők csak, vagy leginkább kutyában szeretik, vagy legalábbis hátulról. Miért?

2022. dec. 14. 16:12
 1/10 Csicuki ***** válasza:
91%
Mert maga azvérzés intenzívebb abban a pózban ettől a többi sem megvetendő vagy kevésbé jó csak más
2022. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mélyebb behatolás miatt szeretik sokan. Én például nem szeretem, sosem tudtam magam elengedni abban a pózban.
2022. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert intenzivebb érzés, de ugyanúgy más pózt is szeretek.
2022. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan majomfélék, akik tudnak szemből párosodni.

Sőt, a tintahalak is szemből csinálják, igaz, ott szájba élvezéssel történik meg a megtermékenyítés.


A nők körében viszont nem tapasztaltam olyat, hogy lekorlátozódna a szexuális életük a kutyapózra, szerintem sokkal nagyobb a szórás közöttük, hogy melyik nő, melyik pózt preferálja leginkább szex közben.


[link]


[link]

2022. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3

Akkor te milyen pózt kedvelsz?

2022. dec. 14. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, csak a párom miatt csinálom, ő azt mondta azért izgatja, mert látja a popim (nagyon szeretné az anált), szóval én ezzel húzom az agyát, popsiba nem engedem
2022. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden póz másért jó!
2022. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Minden pózt szeretek. Misszinárius, oldalsó, kutya. Ahogy épp esik és jó esetben, több is van egy alkalommal, szóval nem értem, mi értelme ennek a kérdésnek.
2022. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy mélyebbre hatol. Bizony,az a "17,18 centi" nem több 12-13 nál,hiába is mondják.
2022. dec. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9. Azért eléggé érezhető a különbség. Nem itt tonik többnek az a 12-13 cm, hanem amikor a nő lába a vállán van és a férfi ráhajol. Akkor igazán más érzés.
2022. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!