Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan fétised vagy fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fétised vagy fantáziád amit nagyon szégyellsz vagy cikinek tartod ?

Figyelt kérdés
Anonim ez az oldal de ha kommentben ciki leírni viszont privátban szivesen elmondanád akkor oda is megírhatjátok nyugodtan.
2022. dec. 15. 05:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
90%
Egy pici cuki szőke csajjal szeretnék szexelni.
2022. dec. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
90%
Strapon és chastity, csajjal rabszolgaként bánás. Barátnőmmel szoktuk csinálni néha szóval annyira már nem ciki.
2022. dec. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
85%

Van ilyen. Én egyiket sem gondolom betegnek mégis szerintem kevés olyan nő van aki ezeket el tudná összeségében fogadni. Viszont én ezekhez úgy állok, hogy egyik sem "létszükség" amiről ne tudnék lemondani. Ha nincs benne a másik nem is tudnám élvezni.


(Példaként: bejönne, ha néha durvábban viselkedne velem, vannak olyan testrészek amik számomra nagyon vonzóak)


De alapvetően a vágyak szerintem úgy működnek, hogy nagyon könnyen akadhat új, ha hallasz vagy látsz valami érdekeset.

2022. dec. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
91%
Tej fétis (igen van ilyen), szex egy szoptató lánnyal/nővel. Ciki is és szégyen is...
2022. dec. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
85%
A feleségem legfiatalabb unokatesóját néha elképzelem, hogy bevesszük harmadiknak.
2022. dec. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
74%

Családon belüli szex. Persze csak fantázia és szerepjáték szinten, nem ténylegesen a saját családomra izgulok vagy ilyesmi!


Illetve nagyon örülnék egy olyan lánynak akivel közösen tudnánk sz*pni engem. Hajlékony vagyok és az átlagnál jóval nagyobb méretem van ezért nagyon könnyen be tudom kapni és sz*pni tudom magamat. Nagyon nagy vágyam, hogy ezt úgy csináljam, hogy a partneremmel közösen sz*pnánk engem majd az adagon is osztoznánk a végén.

2022. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
92%

Mások számára talán ciki de én imádom az idősebb nőket 60 felett.

42/F

2022. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is anyatej, jó feszes mellekből

Én nem tartom szégyennek

2022. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
85%
Bugyimutogatás idegeneknek
2022. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
85%
Hajba elvezes :)
2022. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!