Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan fétised vagy fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fétised vagy fantáziád amit nagyon szégyellsz vagy cikinek tartod ?

Figyelt kérdés
Anonim ez az oldal de ha kommentben ciki leírni viszont privátban szivesen elmondanád akkor oda is megírhatjátok nyugodtan.
2022. dec. 15. 05:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
78%
A szégyenérzet,megalázó szituációk izgatóak számomra.
2023. márc. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
83%
Imádok használt bugyikat szaglászni, hogy mások punciillatát érezzem. Nagyon ritkán spontán is sikerül mondjuk egy vendégségben, de szoktam néha venni használt fehérneműt. (Ez egy létező üzlet, ha szűk is de van piaca, ha valakit érdekel a mikéntje kesessen nyugodtan,de ha pasi vagy nem adok címet, nagyon bizalmas a dolog.) Persze a legnagyobb titokban. Középkorú házas pasi vagyok, heti 1-2-3 együttlétel, teljesen normális aktusokkal, orálisan és vaginálisan, szeretem az ezzel járó nedveket és illatokat, de egyrészt a párom tisztasági betétet hord és emiatt nem nagyon izgatnak a levetett bugyijai, másrészről egy fiatal, termékenysége csúcsán lévő nő ölének illatai sokkal izgatóbbak tudnak lenni, no meg a tiltott gyümölcs... Amúgy szerintem minden egészséges ami ártatlan elhajlás, ami nem árt senkinek és ami feldobja a kapcsolatot vagy fickósabbá tesz. Tudom sokak számára visszataszító, ezért titkolnom kell.
2023. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
83%
62) nem a fétiseddel van gond, hanem azzal, hogy vendégségben megpróbálod előkotorni mások használt bugyiját, amihez egyáltalán nem járulnának hozzá, ha tudnának róla. Ez nagyon durva megsértése a privát szférájuknak és magántulajdonuknak, nem "ártalmatlan elhajlás". Semennyire nem oké és nem a fétis miatt.
2023. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
46%

Csúnya és...vagy nagyon dagadt nőkkel szexelni.

Illetve mozgásserül,kerekes székes ,amputált (akár mindez együtt) nőkkel szexelni.

Jah és mindezt esztetikus pasiként szeretném.

2023. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
64%
A feleségemet úgy nézni hogy szexel egy másik férfivel,hogy nem tud róla..
2023. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi hogy 1vagy 2 fiatal 18-20ev körüli lany legyen benne a fétiseimbe! Ha 1fetisem teljesül, már jó
2023. ápr. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
46%
Ssbbw :)) de imádnám.
2023. ápr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:

63 erkölcsileg valóban káros a 62es vendégbugyi szaglászása de efektív kárt valóban nem okoz.

A privát szféra megsértése anyagilag nehezen megtérithető...

2023. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
Szexelni állatokkal. Kutya..ló.
2023. ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:

Jézusom, milyen emberek mászkálnak szabadlábon...

Egy dolog a fősodortól eltérő szexuális fantázia, de azért álljon már meg a menet az állatszexnél vagy ott, hogy nem szagolgatjuk senki koszos bugyiját az engedélye nélkül 🤯

2023. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!