Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért puszilgatja a férfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért puszilgatja a férfi a homlokomat szex közben? Amikor ez csak szexkapcsolat.

Figyelt kérdés
Nekem homlokpuszit mindig csak a szüleim adtak.

2022. dec. 15. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlen van jelenzősége lehet, hogy csak jól esik neki szex közben. De kérdezd meg tőle és megtudod
2022. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Általában az ilyesmi arra utal, hogy több is lehet ez a részéről, de azért ezt ne vedd készpénzek.
2022. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert igazi csókot nem akar adni, mert az már túl intim lenne?
2022. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mindig van nyelves csók közben
2022. dec. 15. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre ne alapozz szerintem. Én is voltam alkalmi kapcsolatokban és előfordult, hogy az illetők adtak homlok puszit. De semmi komolyat nem akartak. Már ha a kangörcsös perceik nem számítanak komolynak...
2022. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem tudja, hogy te szerelmes vagy belé, és minden apróságot jelnek hiszel.
2022. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet "csak szexkapcsolat", bár szerintem a háttérben bizonyos érzelmek dolgoznak nála. Beszéljétek meg, talán elmondja az igazi okát.
2022. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja hogy szexkapcsolatban nincsenek érzelmek az vagy pszichopata vagy nem volt még tartalmas szexkapcsolata. Valamilyen szinten vannak érzsek. Lehet hogy nem szerelem. Csak pusztán pozitív érzelmek,szeretet,barátság,kedvesség stb...amit az ember szeret kifejezni a másik felé ha nem nagyon de pl ilyesmivel. Kedvel téged. Így fogd fel. Nem minden szexkapcsolatban alárendelt a nő. Nekem van egy másfél éve tartó szexkapcsolatom és jobban tisztelt mint a férjem mikor még volt. Sose mond semmit,nem is dícsérget de szex után szokott simogatni,ölelkezünk,puszilózunk stb.... aztán megint 1 vagy másfél hónapig nem találkozunk. És így jó mindkettőnknek. Sokan félre értik ezeket a kapcsolatokat. A férfi sem asztal. Vannak érzéseik,ha nem is olyan mélyek mint egy rendes kapcsolatban de nyilván jól érzi magát veled. Ez a homlok puszi ennek a jele.
2022. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!