Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Internetes ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Internetes ismerkedésnél, amikor csak szexkapcsolatot kerestek, vannak bevált szövegek, amelyekkel általában el lehet indítani a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, a közelmúltban újra szingli lettem. Most nem szeretnék komoly kapcsolatot egy darabig, de viszont szexre szeretnék valakit. Olyan bemutatkozásra, szövegekre lennék kíváncsi, amivel érthetően és diplomatikusan a nő tudtára tudod adni, hogy te csak szexet keresel. Itt nem a csá' d*ugunk féle megnyilvánulások érdekelnek.

Előre is köszi!


31F


2022. dec. 13. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a bevált szövegek soha nem célravezetőek, mert nincs is olyan ami mindig működne. Szóval, ha tudod azt, hogy hogyan csábíts el egy nőt vagy hogy keltsd fel a figyelmét az már jó pont, ha nem tudod akkor próbálkozni kell, gyakorolni vagy csak szimplán jól lereagálni a szituációkat.



"Olyan bemutatkozásra, szövegekre lennék kíváncsi, amivel érthetően és diplomatikusan a nő tudtára tudod adni"


Egyébként ezzel kapcsolatban teljesen elég annyit írnod, hogy "Jelenleg nem keresel komoly kapcsolatot."

2022. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen!


Egyet kell értenem az édes krumplival😉


A bevált szövegek nem vállnak be..


Légy eredeti és ennyi.

2022. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Szia.

Dugunk ?

2022. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs azzal gondom, hogy ismerkedjek, csak valahogy mindig az jön le a nőknek, hogy többet szeretnék, meg az olyanokat vonzom akik komoly kapcsolatot szeretnének. Pedig csupán figyelmes vagyok, mert hiába csak szex, szeretném hogy jól érezze magát. Ezért tettem föl a kérdést.
2022. dec. 13. 23:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Direkt terelsz, nők meg már az esküvőt látják beléd. 35 éves férfivel már nem lazát keresnek. Nyomulj 40+ nőkre, ők jobban csak szexet akarnak.
2022. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont annyi netes tuti duma van mint amennyi élőben amikor ismerkedni akarsz = 0.0 db. A csajozás a neten is ugyanúgy megy mint élőben. Ha ott egy bárban, vagy akárhol odamész egy nőhöz és "tudtára adod" te csak meg akarod búbolni mi lesz a végeredménye szerinted? Na kb. hasonlóan működik a neten is. Ha élőben tudsz csajozni csak akkor fog menni a netről is. Amíg nem vagy szimpi a nőnek addig nem akar veled találkozni. S ha létre is jön a randi akkor is meg kell ugranod hogy élőben is megteremtsd a kémiát akármit is beszéltél meg előtte vele.
2022. dec. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Bevált szöveg" Cefrekirály...kb mindenki ismeri már az oldalon.Na az övé nagyon bevált,azonnal lepattintja mindenki. :)
2022. dec. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrég lettem újra szingli. Az egyedülléttel nincs is gondom. Sőt, most kifejezetten tetszik is, nem is szeretnék kapcsolatot. Viszont a gyengédség, a testiség hiányzik."


Azt hiszem nőként ebből egyértelműen érteném mi a szándékod. De mégsem egy "Csak dugni akarok" szint.

2022. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bro' nem hülyék a nők elég hamar rájönnek ki mit akar tőlük. Ettől még ugyanaz az elvárás akár benne van egy nő a könnyed kalandokban akár nem: szimpátia, vonzódás, vágy, bizalom megteremtése. Ez alapján fog választani. Azon érdemes inkább filózni ezt hogyan teremted meg. Azt ne várd, hogy csak azért mert dugni akarsz majd ráugranak a nők maguktól.
2022. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
De béna vagy 31 éves létedre .. Ha lenne egy csepp emberismereted, tudnád hogy nincsenek egyenszövegek..
2022. dec. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!