Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok, ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok, ti szeretitek, ha aláznak benneteket, miközben dugják a párotokat?

Figyelt kérdés
Szeretitek a megalázást azon túl, hogy előttetek dugja más a párotokat? A beszálló férfinak is hagyjátok, vagy csak a párotoknak? Milyen megalázást szerettek közben?

2022. dec. 16. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem már az is megalázó valamilyen szinten , ha más férfi teszi boldoggá a páromat helyettem , mert én képtelen vagyok rá .

Főleg akkor , ha mind ezt , én előttem teheti meg a másik férfi .

Hogy ki meddig megy el , szerintem ez attól is függ hogy ki mit képes megtenni azért , hogy párjának a legnagyobb élményekben lehessen része .

Mondjuk azért a durva extrém dolgokba nem biztos hogy szívesen benne volnék . Ne köpjön le , ne vegyen semmibe és ne a megaláztatásról szóljon a dolog , hanem az én és az ő boldogságáról .

Ha látnám hogy élvezi a másik férfi által nyújtott kényeztetést , azzal akkor engem is boldoggá tenne , mert tudnám hogy párom is boldog , vagy is elértük a célunkat .

2023. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Előttem szólóval teljesen egyetértek. Aki nem érzi elég megalázónak,hogy mással kefél a párja,ráadásul előtte...Én már azt is megalázónak érzem,ha beleélveznek.
2023. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, amikor összemérjük a farkunkat és az én löttyedt pöcsöm olyan parányi egy nagy dagadó vastag fasz mellett. Utána csak nézem, ahogy keményen kúrják a feleségem torkát, seggét és látom mennyire élvezi.
2023. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13/ De gondolom mind ezt óvszer használata mellett teszik feleségeddel , legalább is ha a fenekét kefélik .
2023. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Kimondott fizikai vagy szóbeli alázás nem szokott lenni, arra nem vevő igazán egyikünk sem. Annyi, hogy ha jelen vagyok én is, akkor általában erényövet kell viselnem végig, hogy ne akarjak magamhoz nyúlni közben. És volt már, hogy le kellett vetkőznöm, és meg kellett mutatnom, hogy rajtam van. Ami alapból nyilván eléggé ciki tud lenni egy idegen előtt, a látványos méretkülönbségről meg aztán nem is beszélve. (Oké, felállva sem túl nagy, de az erényöv miatt valójában esélyem sincs megmutatni, mekkora lenne rendesen.)
2023. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem nagyon izgatna, de még nem próbáltuk, és lehet nem is mernék belemenni.
2023. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!