Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hatalmas kiszúrás ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hatalmas kiszúrás ez a férfiakkal?

Figyelt kérdés
A nők orgazmusa köztudottan nagyobb és jobb, mint a férfiaké. Míg nálunk csak néhány másodperc és kész, addig náluk ez egy hosszabb szakasz és jobb is, emellett sokszor képesek elmenni egy menet alatt. Illetve a bedugástól kezdve nyögnek az örömtől, a férfiak max akkor adnak ki hangot, amikor élveznek... Ja és nekik ott a csikló is, el sem tudom képzeli, hogy mekkora élvezet lehet egyszerre hüvelyben és csiklóval elélvezni... És is lenyögném a csillagokat az égről:)

2022. dec. 17. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak könnyebben élveznek el, a nők nagy részének nincs hüvelyi orgazmusa mert ott kevesebb az idegvegzodes. Csiklóval élvezést is tanulni kell, gyakorolni, míg a férfiak rántanak kettőt rajta és már el is élveznek. Egyébként nektek pedig ott van a prosztata, ha már ennyire irigyled tőlünk a csiklót. A nőknek több idő felizgulni, nem elég az, mint nektek hogy meglattok egy szép nőt feláll és már készen is álltok a szexre.
2022. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha van, aki el tud élvezni szex közben akár csiklóval, akár hüvelyileg akkor tekinthetjük annak. A hangos nyögés sem jellemző mindenkire.

Nekem 4 év volt mire maszti közben lett orgazmusom (csikló) szóval tanulni kellett. Ez szex közben eleinte nem is ment hiába jutottam el már magamtól odáig.

Különben sem az a lényeg, hogy férfi vagy-e vagy nő, hanem, hogy élvezd és közös öröm legyen.

2022. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiszúrás, sosem éreztem annak. Pedig én is biztos vagyok benne, hogy a nők orgazmusa intenzívebb. Az ókori görögök szerint kilencszer jobb. Most sajnáljam tőlük?
2022. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Cserébe viszont ha befigyel a gyerek akkor a nők hordják ki 9 hónapon át nem a férfiak. Szóval ne kritizáld természet anyánkat miért így alkotta meg biológiailag a két nemet :)
2022. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem az
2022. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
A szex azért nem csak a saját orgazmusodról szól. Van hogy egy óráig kényeztetem orálisan a feleségemet és közben 3-szor is elélvez. Nekem ez nagyobb élvezet, szinte olyan mintha nekem is orgazmusom lenne mert kielégülök tőle egy bizonyos értelemben, és ilyenkor örülök, hogy a nők ilyen hatalmasakat tudnak élvezni. Persze megfelelő, hosszú ingerlés után én is tudok hatalmasat élvezni.. de többször egymás után nem
2022. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nehezebb is elérni, hiába jobb, évekig ideges voltam ez miatt, nem tudtam miért nem sikerül elélveznem, 3 évid tartott, mire elélveztem csiklóval maszturbállás közben.
2022. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Az élet értelme az hogy a férfiakkal kiszúrjon, és mindent a nőknek adjon.
2023. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!