Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tetszik a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a barátnőmnek, hogy az óvszeren kívül használok egy másik technikàt is?

Figyelt kérdés

Természetesen hasznàlunk Durekszot.

Én azt tanácsolom Neki, hogy feküdjék kutyapózban és ne mozduljon, addig, amíg az óvszerba el nem megyek.

Ez az a pont, ami nem jön be Neki annyira jól mint nekem. Folyton azt hajtogatja, hogy ez kellemetlen kissé



máj. 15. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A póznak mi köze van a fogamzásgátláshoz? Elárulom, semmi. Ha barátnődnek meg nem is jó érzés, akkor ne kényszerítsd rá.
máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kutyapóz az nem fekvés te anyaszomorító
máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*durexet
máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi a másik módszer? Oké használtok óvszert és te kutya pózban szereted, a párod meg nyilván ezt a pózt nem szerti...
máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mozdulatlan vigyázállásban kéne négykézláb lennem míg a pasimnak orgazmusa van az nekem se tetszene. Milyen megalázó már pedig még szubmisszív is vagyok. Mintha tárgyat kéne játszanom.


A fogamzásgátláshoz meg netto semmi köze

máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Nekem éjszakásba volt ilyen csávó... Nem élvezett el. Amikor ezt kijelentette felpattantam és eljöttem. Tiltottam mindenhonnan.

Miért kell ez? Dugd meg a falat. Az nem mozog...

máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy harmadik módszerem, ha érdekel szólj, és írok privátban.
máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fél
máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nyelvezet instant kamuvá tesziba sztorit.
máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok szegémyt, igaza van. A sperma olyan, mint a T-Rex. Csak mozgó célpontra megy.
máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!