Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik későn (25 körül) vesztett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik későn (25 körül) vesztették el a szüzességüket azok nem irigyek azokra akik már tiniként szexeltek?

Figyelt kérdés
Ha pl te 24 évesen szexeltél először akkor nem irigyled azt aki már 16 évesen több mint 100x sszexelt?
2022. dec. 17. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
De.
2022. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
miért kéne erre irigykedni? ha folyamatosan csak a múlton rágódsz, nem fogod tudni a jelent sem értékelni
2022. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne irigykedni?Neked is szerintem ott lett vona a lehetőség 16 évesen mondjuk.
2022. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat en meg csak 20 vagyok es szuz, de “irigykedek” azokra, akik ennyi idosen mar 2-3-4 eve aktiv nemi eletet elnek.
2022. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én fiatalabb koromban még nagyon nem álltam készen rá. Ezért is nem veszítettem el korábban.
2022. dec. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon jókat maszturbáltam mindig és mindig élveztem, amit azért kevés pasi tudna összehozni. Inkább azt irigyeltem, aki a plátói szerelmemmel lehetett együtt, az jobban bánt, hogy nem én lehetettem a helyében. De azért, hogy szexeljek valakivel, nem adtam lejjebb. Nem bánok semmit sem, így kellett lennie.
2023. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs értelme
2023. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!